Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai (8 450) 32 134 info@btvmc.lt

„Profesinių gebėjimų plėtra su Erasmus +“

 logo erasmus plusa

      Dabartinė ekonominė situacija bei išaugę emigracijos mastai blogina situaciją šeimose, kuriose auga vaikai. Į profesines mokyklas, teikiančias vidurinį išsilavinimą, ateina vis daugiau socialinę atskirtį patiriančių mokinių. Jie dažnai būna nemotyvuoti, neturi aiškios vizijos apie savo profesiją.

      Dirbant su šiais mokiniais dažnai stinga žinių ir įgūdžių, kaip juos motyvuoti, kaip organizuoti darbą, kuris atitiktų kiekvieno poreikius ir galimybes. Pagal Tarptautinės stažuotės Erasmus + projektą „Profesinių gebėjimų plėtra su Erasmus +“ Nr. 2016-1-LT01-KA102-023042 spalio 29 d. - lapkričio 5 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro mokytojai Asta Bacevičienė, Donatas Makrickas ir socialinė pedagogė Laimutė Šlekienė vyko į Paryžių.

      Ši programa suteikė puikią galimybę praturtinti savo žinias ir įgyti praktinių įgūdžių stebint profesinio mokymo specialistų darbo procesą pameistrystės centruose Paryžiuje (LASALLE licėjuje ir CFA CODIS). Seminaruose ir diskusijose sužinojome pameistrystės ir profesinio mokymo licėjų skirtumus, pameistrystės privalumus, gerinant profesinio mokymo kokybę, skatinant mokinių motyvaciją, tobulinant įsivertinimo kompetencijas, sprendžiant socialines ir kt. problemas.

      Gautos žinios ir sukaupta patirtis yra naudinga užtikrinant profesinio mokymo patrauklumą, lankstumą bei kokybę, siekiant didžiausią dėmesį skirti išmokimo stebėjimui, pažangos matavimui pamokose, dirbant su nemotyvuotais, socialinių įgūdžių stokojačiais mokiniais BTVMC.

      Perduota ir gauta patirtis, praplėstas kultūrinis akiratis leido mokytojams naudingai ir turiningai kelti kvalifikaciją.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

  • Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai

  • Telefonas: (8 450) 32 134

  • Mobilusis: +370 668 76068

  • El. paštas: info@btvmc.lt

  • Kodas: 302643724

  • PVM kodas: LT100012838915