S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318 +370 668 76060 vabalninkoskyrius@btvmc.lt

Kūrybiškas mokymasis ir emocinis atsivėrimas

     Šiuolaikinis ugdymas yra daugialypis procesas, apimantis ne tik švietimą, bet ir sveikatos, socialines bei kultūros paslaugas, kad galėtų atitikti įvairius mokinių poreikius. Mokytojams šiandien kyla iššūkis tapti kokybiško ir kūrybiško ugdymo iniciatoriais, nes jie  ne tik turi perduodi žinias, bet ir skatinti mokinių kūrybiškumą bei emocinį atsivėrimą.

     Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus profesijos mokytojos Dalia Liaukevičienė ir Valentina Jarutienė sėkmingai dirba su įvairių poreikių turinčiais mokiniais, nuolat ieškodamos inovatyvių būdų, kaip išlaisvinti jų kūrybiškumą. Mokytojos atrado, kad akvarelės liejimo procesas ir jo rezultatai gali tapti efektyviu būdu mokymąsi paversti smagiu, saugiu ir įsimintinu. Netikėtos patirtys, mokinių atsivėrimai bei kūrybinės įžvalgos, atsiradusios per akvarelės liejimo užsiėmimus, paskatino mokytojas kurti naujas metodines priemones, kurios būtų naudingos mokant būsimus individualios priežiūros darbuotojus, padėtų mokiniams spręsti tarpusavio konfliktus, aptarti sudėtingas gyvenimiškas situacijas.

Skaityti daugiau...

Dalyvavo tarptautiniame konkurse

     2024 m. gegužės 22 d. BTVMC Vabalninko skyriaus  pirmo kurso Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo specialybės 165 gr. moksleivis Marius Morkūnas, kartu su jį ruošusiu vyr. profesijos mokytoju  Almantu Janušoniu, dalyvavo Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje vykusiame tarptautiniame  Geriausio traktorininko meistriškumo konkurse.

     Marius išbandė jėgas ir demonstravo įgytas kompetencijas dalykinio testo, detalių atpažinimo ir traktoriaus vairavimo užduotyse. Varžytis teko su  Lietuvos ir Lenkijos profesinių mokyklų moksleiviais, ūkininkais, bei bendrojo ugdymo mokyklų mokiniais.

     Dalyvavimas tokio lygio meistriškumo konkursuose yra puiki galimybė pasitikrinti save įveikiant naujus iššūkius.

Skaityti daugiau...

TVARKARASTIS MYGTUKAS

MANO DIENYNAS MYGTUKAS

MOODLE MYGTUKAS

PAMOKU LAIKAS

 

 

Pilietiškumo mokykla LOGO

LoveJob logotipas

pranesk apie patycias124

sveikata1.gif

mukiskarjeralogo

SUSISIEKITE SU MUMIS

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai
Telefonas: (8 450) 32 134
Mobilusis: +370 668 760 68
El. paštas: info@btvmc.lt
Kodas: 302643724

PVM kodas: LT100012838915

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Sekite mus