S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318 +370 668 76060 vabalninkoskyrius@btvmc.lt

Tėvų diena

   Kovo 14 d. Vabalninko skyriuje vyko Tėvų diena. Siekdami geresnio abipusio mokyklos ir tėvų bendradarbiavimo, sudarėme sąlygas mokinių tėvams atvykti į mokyklą jiems patogiu metu, pasirinkti pokalbius su grupių vadovais, mokytojais,  pagalbos mokiniui specialistais, o svarbiausia, kartu su vaikais išbandyti pasirinktos specialybės veiklas,  pasidžiaugti pažanga ir pasiekimais.  

Skaityti daugiau...

„Mokonomika“

     Kovo 9 d., BTVMC Vabalninko skyriaus moksleiviai įsijungė į  trečiąkart organizuojama didžiausia nuotolinę pamoka Lietuvoje „Mokonomika“. Šioje netradicinėje pamokoje dalyvavo  11-12 klasių mokiniai. Pranešėjai pristatė pamokas tvarumo, finansinio raštingumo, inovacijų ir kitomis aktualiomis temomis. Pamokos prasidėjo ir baigėsi skambučiu, o tarp jų vyko pertraukos, kurių metu buvo smagios pažintys, pokalbiai bei mankštos kūnui ir protui. Sužinojome, ką gali dirbtinis intelektas, kaip dirbtinis intelektas taikomas muzikoje, kokia yra žaidimų industrija ir kokių kūrėjų reikės ateityje, ar ateities pilietiškumo pamokos interneto ir nuomonės formuotojų rankose.

Skaityti daugiau...

Edukaciniai užsiėmimai su tradicinių amatų meistre Zita Kumpeliene

     Tradicinių amatų meistrė Zita Kumpelienė  organizuoja  nemokamus edukacinius užsiėmimus BTVMC Vabalninko skyriaus mokiniams. Kovo 7 d. įvyko pirmasis užsiėmimas kurio metu Ji susipažino mokinius  su vilnos, milo vėlimo technologija.

     Mokinių dar laukia pažintis su  Pintinių juostų audimo ir Šiaudinių sodų pynimo technologijomis užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais.
     Tokios veiklos skatina giliau pažinti ir saugoti savo krašto tradicijas, tautinį paveldą, aktyviau bendradarbiauti, lengvina socialines problemas, ugdys verslumą.

Skaityti daugiau...

Respublikinis konkursas „Mano misija - padėti“

     Vasario 23 d. BTVMC Vabalninko skyriuje įvyko respublikinis socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkursas „Mano misija – padėti“, kurį  organizavo BTVMC Vabalninko skyrius kartu su Šiaulių valstybine kolegija. Šis konkursas organizuojamas jau trečią kartą, tačiau šįmet pirmąkart kontaktiniu būdu.  Mokiniai iš vienuolikos profesinių mokyklų varžėsi atlikdami praktines ir vaidybines užduotis. Konkurso dalyvius vertino darbdavių atstovai bei būsimieji socialiniai darbuotojai – Šiaulių valstybinės kolegijos Socialinio darbo studijų programos studentai. Mokytojams kvalifikacijos seminarą „Supervizijos procesas profesinių santykių kontekste“ vedė Šiaulių valstybinės kolegijos sveikatos priežiūros fakulteto dekanė, lektorė Ginta Gerikaitė.   

Konkurso prizininkais tapo:

I vieta – Almina Merkė (BTVMC Vabalninko skyrius) – 47,5 taškai

II vieta – Rūta Klimavičienė (Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyrius) – 46,5 taškai

III vieta – Marija Štabokienė (Elektrėnų profesinio mokymo centras) – 46 taškai

     Paguodos prizai skirti Irmai Kardokienei (PMC „Žirmūnai“ Pietų filialo Veisiejų skyrius) ir Eglei Juknevičienei (Smalininkų technologijos ir verslo mokykla), surinkusioms po 43,5 taško.

Dėkojame svečiams, socialiniams partneriams, mokyklų komandoms už gražią bendrystę ir sveikiname konkurso prizininkus!

Skaityti daugiau...

Akcija „Švenčiame valstybę“

     Vasario 15 d. pasitikdami Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus bendruomenės atstovai kartu su Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios, Biržų r. sav. Vabalninko seniūnijos ir Vabalninko bendruomenės atstovais dalyvavo Biržų krašto muziejaus „Sėla“ Vabalninko skyriaus  organizuotoje akcijoje „Švenčiame valstybę“.

     Akcijos dalyviai Kateliškių kaime pagerbė 1918 m. vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto Signataro Alfonso Petrulio atminimą. Minėjimą pradėjo Aloyzas Janulis, istoriniais faktais dalijosi muziejininkė Vida Skujienė.  Su Valstybės atkūrimo diena susirinkusiuosius sveikino  Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios klebonas Jonas Tamošiūnas, Vabalninko seniūnijos seniūnas Laimutis Brazdžionis.

     Po minėjimo aplankėme ir kitų Nepriklausomybės savanorių kapus senosiose kapinėse ir Vabalninko apylinkėse, klausėmės prisiminimų ir pagerbėme juos uždegdami žvakutes ir padėdami gėlių.

Skaityti daugiau...

Tarpgrupinis konkursas „Man rūpi“

     Vasario 9 d. BTVMC Vabalninko skyriuje įvyko tarpgrupinis socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Man rūpi“. Konkurse dalyvavo 151 gr. ir 152 gr. mokinai. Konkurso dalyviai turėjo atlikti tris užduotis, kurias parengė ir vertino profesijos mokytojos Vilija Daukienė, Valentina Jarutienė, Dalia Liaukevičienė ir Dalė Markutienė. Buvo vertinami asmeniniai dalyvių pasiekimai. Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad:

I vieta atiteko 151 gr. mokinei Vilmai Garbašauskienei;

II vieta - 152 gr. mokinei Alminai Merkei;

III vieta - 152 gr. mokinei Ingridai Janukėnienei.

     Tarpgrupiniai profesinio meistriškumo konkursai – tai viena iš inovatyvių profesinio mokymo formų, leidžiančių pasitikrinti įgytas teorines žinias ir praktinius įgūdžius. Pasak konkurso dalyvių tai smagi ir įtraukianti mokymosi forma.

Sveikiname nugalėtojas!

Skaityti daugiau...

TVARKARASTIS MYGTUKAS

MANO DIENYNAS MYGTUKAS

MOODLE MYGTUKAS

PAMOKU LAIKAS

SUSISIEKITE SU MUMIS

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai
Telefonas: (8 450) 32 134
Mobilusis: +370 668 760 68
El. paštas: info@btvmc.lt
Kodas: 302643724

PVM kodas: LT100012838915