Tradicinė „Protmušio „diena mokymo centre

Tradicinė „Protmušio“ diena mokymo centre

 

DSC 0051a      Lapkričio 29 dieną, Pasaulinės AIDS dienos išvakarėse, prisijungėme prie užkrečiamų ligų ir AIDS centro iniciatyvos „AIDS Protų mūšis“.

      Renginys prasidėjo gana įdomiai. Mums prisegė raudonus kaspinėlius – solidarumo su užsikrėtusiais ŽIV ir sergančiais AIDS žmonėmis simbolį.

      „Galite nežinoti kokios nors knygos autoriaus, bet privalote žinoti, kaip plinta ŽIV ir kaip išvengti užsikrėtimo ŽIV lytinių santykių metu“ - taip renginį pradėjo socialinė pedagogė Laimutė Šlekienė.

      Klausimai buvo sukti ir reikalavo nemažai logikos. Perskaitytas klausimas iš pradžių atrodo gana sudėtingas, bet, kai išgirsti atsakymą, imi juoktis, nes klausimas buvo nesunkus, tik reikėjo pagalvoti. Dalyvavo keturios komandos, bet pagrindiniai mūsų varžovai buvo bendrabučio komanda, kovėmės taškas į tašką, jautėsi didelė įtampa. Labai norėjome laimėti. Buvome labai laimingi, kai nugalėjome. Mus drąsino ir suteikė pasitikėjimo auklėtoja, kuri visą renginį sėdėjo netoli mūsų komandos, palaikė mus dvasiškai. Ji taip pat džiaugėsi mūsų pergale.

      Vaiva Dutkutė 27 grupės mokinė

      „Pusės balo skirtumu nugalėjome bendrabučio komandą, tuo labai džiaugiamės“. (Žydrūnas)

      „Parodėme savo žinias, puikiai praleidome laiką“. (Monika)

      „Šis renginys paliko gerų įspūdžių. Buvo linksma. Dirbdami grupėse mes laisvai reiškėme savo mintis. Dalyvaudami „AIDS Protų mūšis“ mes daugelį dalykų prisiminėme, bet šį tą ir sužinojome naujo, be to įgavome patirties greitai atsakinėti į klausimus, logiškai mąstyti“. (Agnė)

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt