Lietuvos profesinio mokymo įstaigų sporto žaidynių nugalėtojai ir prizininkai

Lietuvos profesinio mokymo įstaigų sporto žaidynių nugalėtojai ir prizininkai

 

DSC 0008ab      Rugsėjo 25 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro rūmuose vyko 2012 – 2013 mokslo metų Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimai.

      Renginyje dalyvavo geriausiai žaidynėse pasirodžiusių profesinio mokymo įstaigų vadovai ir kūno kultūros mokytojai, už kūno kultūrą profesinio mokymo įstaigose atsakingi metodininkai.

      Profesinės mokyklos rungtyniavo šaškių, šachmatų, stalo teniso, tinklinio, krepšinio, svarsčių kilnojimo, virvės traukimo, lengvosios atletikos, futbolo 7x7 ir turizmo varžybose.

      Padėkos raštais ir sportinėmis taurėmis už komandų parengimą buvo apdovanoti Biržų technologijų ir verslo mokymo centro kūno kultūros mokytojai - Audrius Gurklys ir Henrikas Mejeras.

      Biržų TVMC sportininkai pakartojo praėjusių mokslo metų laimėjimus: merginos bendroje įskaitoje tapo regiono nugalėtojomis, o vaikinai, keliais taškais atsilikę nuo nugalėtojų, užėmė III-ąją vietą. Regione varžėsi 11 komandų: Ukmergės, Kėdainių, Anykščių, Zarasų, Rokiškio, Kupiškio, Joniškėlio ir trys Panevėžio profesinio mokymo įstaigos.

      Puikiai žaidynėse pasirodė merginų šachmatų ir vaikinų šaškių komandos. Abi komandos tapo regiono nugalėtojomis. Lietuvos finalinėse varžybose šachmatininkės Eglė Bankauskaitė ir Ernesta Verbickaitė užėmė II-ąją vietą, o šaškininkai Valdas Paliulionis, Žydrūnas Manikas ir Aurimas Palinlis iškovojo bronzos medalius.

      Lengvosios atletikos varžybose merginos tapo regiono nugalėtojomis, o Lietuvoje iškovojo III-ąją vietą. Vaikinai, atsilikę vienu tašku nuo nugalėtojų, iškovojo III-ąją vietą regione.

      Virvės traukimo varžybose vaikinai tapo regiono nugalėtojais, o Lietuvos finalinėse varžybose tenkinosi sidabro medaliais.

      Krepšinio merginų komanda regione iškovojo II-ąją vietą.

      Regiono futbolo varžybose vaikinai iškovojo III-ąją vietą.

      Svarsčių kilnojimo varžybose vaikinai iškovojo II-ąją vietą.

      Linkime sportininkams sėkmės šiais mokslo metais!

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt