Regiono šaškių - šachmatų varžybos
2012 gruodžio 12 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių regiono finalinės šaškių ir šachmatų varžybos. Labai sėkmingai šiose varžybose pasirodė BTVMC Biržų skyriaus sportininkai.
Merginų šachmatų komanda (Eglė Bankauskaitė ir Ernesta Verbickaitė) įveikė visas varžoves (t.y. Kupiškio TVM, Panevėžio PRC VŠĮ, Panevėžio MRTM) rezultatu 2-0 užėmė pirmą vietą ir pateko į finalą. Asmeninėje įskaitoje nugalėtoja tapo Ernesta, o Eglė liko antra.
Puikiai pasirodė ir vaikinų šaškių komanda. Vaikinai rezultatu 3-0 įveikė Kupiškio TVM, Panevėžio prekybos VMP, Panevėžio PRC VŠĮ, Kėdainių PRC tik rezultatu 1-2 pralošė Panevėžio MRTM. Pagal bendrą surinktų taškų sumą pirmoji vieta atiteko biržiečiams. Sveikiname Biržų skyriaus sportininkus, regioninių varžybų čempionus.










Kovo 30 ir balandžio 7 dienomis Biržų skyriaus mokiniai dalyvavo šaškių ir šachmatų suaugusiųjų varžybose, kurios vyko Pasvalyje ir Kupiškyje. Šiose varžybose labai sėkmingai pasirodė šachmatininkė Ernesta Verbickaitė. Pasvalyje ji užėmė pirmą , o Kupiškyje antrą vietą. Neblogai pasirodė ir šaškininkai. Pasvalyje Žydrūnas Manikas buvo antras, o Irena Zalinkevičiūtė – trečia. Mokiniai dalyvavo varžybose.
