Iš konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ sugrįžus
![]() |
Kovo 30 d. Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre vyko mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ antrojo etapo konkursinis renginys – I-III gimnazijų klasių ir profesinio mokymo įstaigų moksleivių grupėje.
Šioje amžiaus grupėje dalyvavo 12 komandų iš skirtingų rajonų. Biržų rajoną atstovavo atrankinio turo nugalėtoja BTVMC Vabalninko skyriaus komanda, kurią sudarė 57 gr. mokiniai Tomas Čepulis, Lukas Jankauskas, Dainius Makšimas, Aivaras Mickevičius, Gintautas Radvilas, Darius Staliūnas bei mokytojos Dalė Markutienė ir Reda Grinkienė. Komandos dalyviai atliko tiek bendras (prisistatymo, sportines), tiek atskirai mokiniams ir mokytojams skirtas užduotis.
Nors į finalinį konkurso etapą ir nepatekome, tačiau grįžome su padėkomis, dovanomis, pagilinę žinias ir gerokai padidinę bendraminčių draugų būrį.












