Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai +370 668 760 68 info@btvmc.lt

Svetainės medis baltas

1234.png

EU LOGOTIPASa

Leonardo da Vinciprogramos mobilumo projektas

,,Nauji įgūdžiai ir patirtis būsimam specialistui“ Nr. LLP-LdV-IVT-2013-LT-0805

 

Projekto koordinatorius – Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

Projekto partneris – Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla

      Priimantys partneriai:

  1. V.V. BERATUNGSSERVICE–EU Bildungsprogramme Vokietijoje
  2. Euroform RFS Italijoje

      Socialiniai partneriai:

  1. Biržų kredito unija
  2. Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai

      Projekto dalyviai – pirminio profesinio rengimo lygmens (IVT) Biržų technologijų ir verslo mokymo centro ir Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos floristo mokymo programos mokiniai.

      Projekto pabaiga - 2015 06 30

      Projekto biudžetą sudaro: 24.375,00 EUR.

      Projekto tikslai:

  1. Gilinti būsimųjų floristų žinias, įgūdžius ir kompetencijas augalų ruošimo komponuoti, floristinių darbų kūrimo srityse atliekant profesinę stažuotę Vokietijoje ir Italijoje, didinti jaunų specialistų konkurencingumą bei verslumą darbo rinkoje.
  2. Skatinti mokinių pilietiškumą ir bendrųjų gebėjimų ugdymą: gebėjimą dirbti su įvairių kultūrų atstovais, savarankiškumą, kūrybiškumą, verslumą, gebėjimą bendradarbiauti, pasitikėjimą savo jėgomis, didinti profesinę motyvaciją ir kt.
  3. Skatinti šiuolaikinių užsienio kalbų mokymąsi.
  4. Skatinti bendradarbiavimą, naujų praktikų vystymą tarp atskirų Europos įmonių.

      Numatomi rezultatai:

      Projekto dalyviai pagilins žinias ir profesinius įgūdžius priimančios organizacijos verslo įmonėse Vokietijoje ir Italijoje. Dalyviai susipažins su praktiniu mokymu priimančiosiose organizacijose, turės galimybę susipažinti su floristikos mados tendencijomis, išmoks naudotis naujomis augalų komponavimo technikomis, įgys naujų žinių apie augalų priežiūrą, floristikos meną, jo rūšis ir atskirų stilių ypatybes, geriau suvoks spalvų ir kompozicijos paslaptis, išmanys gėlių filosofiją bei turės daug praktinių užsiėmimų. Projektas tiesiogiai skatins dalyvių kūrybiškumą, konkurencingumą, užimtumą ir verslumo dvasią.

      Dalyviai įgys tarptautinės darbo patirties, kuri leis jiems sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje. Pagerės mokinių šnekamosios užsienio kalbos įgūdžiai. Dalyvavimas projektinėje veikloje (t.y. dalyvavimas rengiant stažuotės programas, rengiantis kelionei, tvarkant dokumentus, pasirašant sutartis) papildys dalyvių gyvenimo aprašymus. Naujos pažintys, patirtis gyvenant ir dirbant grupėmis, atskirai nuo tėvų, svetimoje kultūrinėje ir kalbinėje aplinkoje pagerins mokinių savarankiškumą, pasitikėjimą savo jėgomis.

      Stažuotės periodas dalyviams bus užskaitytas kaip praktinio mokymo dalis, jie gaus Europass mobilumo dokumentus ir kitus sertifikatus.

      Stažuotės metu mokiniai rinks informaciją apie naujas floristines medžiagas, aksesuarus, gamybos įrankius, augalų sandėliavimą ir laikymą, augalų kompozicijas, progines ir iškilmingas puokštes. Ši medžiaga bus panaudota mokymo procese.

      Bus paruošti fotoalbumai apie stažuotes. Parengta floristinių darbų paroda, remiantis patirtimi, įgyta užsienio šalyje.

      Projektas tiesiogiai skatins tarptautinį bendradarbiavimą tarp mokymo institucijų ir verslo įmonių, atvers mobilumo galimybes profesinių mokyklų mokiniams.

      Projektas vykdomas, gavus Europos Sąjungos paramą pagal Mokymosi visą gyvenimą programą, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

      Tinklapyje publikuojama medžiaga atspindi autorių nuomonę ir Europos Komisija ar jos institucijos neatsako už jame esančią informaciją.

TVARKARASTIS MYGTUKAS

MANO DIENYNAS MYGTUKAS

MOODLE MYGTUKAS

PAMOKU LAIKAS


pranesk apie patycias124

sveikata1.gif

mukiskarjeralogo

SUSISIEKITE SU MUMIS

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai
Telefonas: (8 450) 32 134
Mobilusis: +370 668 760 68
El. paštas: info@btvmc.lt
Kodas: 302643724

PVM kodas: LT100012838915

VAIZDO KANALAS

Sekite mus 

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Sekite mus