Vabalninko skyriaus gyvenimas 2017-18

 21247799 1450476554988435 408328737 o

 

Geltonasis autobusas Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje

           Švietimo ir mokslo ministerija skyrė naują 19 vietų mokyklinį Iveco Daily markės autobusą Biržų technologijų ir verslo mokymo centrui.  Geltonasis autobusas rugpjūčio 29 d. iš Vilniaus Katedros aikštės atriedėjo į Biržų TVMC Vabalninko skyrių. Šis įvykis svarbus Centro ir ypač Vabalninko skyriaus bendruomenei, siekiant užtikrinti saugų mokinių pavėžėjimą. Dėl galimybės Biržų TVMC  turėti geltonąjį autobusiuką, kuris daugiausia būtų naudojamas Vabalninko skyriaus mokiniams pavėžėti, imta kalbėti su tuometiniu Švietimo ir mokslo ministrės patarėju Ritu Vaiginu. Šiandien esame dėkingi už dar vieną jo rūpesčiu įgyvendintą Vabalninko skyriaus bendruomenės lūkestį.

           Geltonasis autobusas  ne tik užtikrins saugų mokinių pavėžėjimą, bet ir suteiks galimybę didesniam mokinių skaičiui dalyvauti įvairiose neformaliojo ugdymo veiklose, ekskursijose, varžybose, profesinio meistriškumo konkursuose ir pan.

BTVMC Vabalninko skyriaus informacija

 

 DSC 0113

Mokslo ir žinių diena BTVMC Vabalninko skyriuje

        Rugsėjo 1-osios rytą į atnaujintas, rudens žiedais papuoštas klases rinkosi pirmakursiai, vyresniųjų kursų moksleiviai, tėveliai, mokytojai. Pirmųjų kursų moksleiviai susipažino su grupių vadovais, dalinosi vasaros atostogų įspūdžiais, aptarė planus ateičiai.

      10 val. aktų salėje prasidėjo oficiali Mokslo ir žinių dienos šventė.  Skyriaus vedėja Vilija Daukienė pasidžiaugė sėkmingai įvykdytu pirmakursių komplektavimu, priminė visiems gilias mokyklos tradicijas, pristatė pirmųjų kursų grupių vadovus, mokomųjų dalykų mokytojus. Įsakymą dėl moksleivių priėmimo perskaitė bibliotekos vedėja Dalia Liaukevičienė.

      Oficialioji dalis baigėsi sustojus bendrai nuotraukai.

 

 DSC 8568

Vabalninko skyriaus bendruomenė tradicinėje rudens derliaus šventėje

       Rugsėjo 24 d. Vabalninko Žolinės aikštėje vyko tradicinė Vabalninko seniūnijos bendruomenių kiemelių rudens derliaus šventė. BTVMC Vabalninko skyriaus bendruomenė, kaip ir kasmet, aktyviai prisidėjo prie šios spalvingos šventės veiklų: įrengė spalvingą kiemelį, kūrė išradingą floristinį tautinės juostos fragmentą, prekiavo įvairiausiomis rudens gėrybėmis. Skyriaus bendruomenė buvo apdovanota padėkos raštais ne tik už dalyvavimą renginyje, bet ir gražiai tvarkomą įstaigos teritoriją, estetinį aplinkos puoselėjimą, originalių idėjų įgyvendinimą bei pastangas saugoti švarią ir tvarkingą viešąją erdvę.

 

 DSC 0250

Mokytojų diena

 

Dar vasaros šilumos nepamiršusiais pirštais saulė suplėšė begalinio lietaus srautą...

Rudeninio vėjo gūsis nuklojo spalvotais lapais taką į mokyklą...

Gėlės mokinių rankose iš šypsenos visų veiduose...

Mažos mielos smulkmenėlės, pasitinkančios mokytoją jo darbo vietoje...

Linksma ir išradinga pamoka, kurioje mokytojai virto mokiniais...

Įspūdingas tortas, garuojančios kavos puodelis ir linksmas kolegiškas šurmulys...

Viešnagė atsinaujinusiame miesto muziejuje kartu su B. Sruogos gimnazijos mokytojais...

Tokios mažos smulkmenos, sujungtos nematomais širdies siūlais, virto didele dėlione – Mokytojų dienos švente!

 

 DSCF5644

Varžėsi būsimieji žemdirbiai

      Spalio 19 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje vyko Respublikinis būsimų žemės ūkio specialistų profesinio meistriškumo konkursas „Ruoš ratus žiemą...2017“. Konkurso dalyviai - technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moksleiviai iš VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos, Anykščių technologijos mokyklos, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos, Joniškio žemės ūkio mokyklos, VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos ir Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus.

      Į konkursą mokinius atlydėję ir juos ruošę mokytojai dalyvavo vertinimo komisijų darbe, o konkursantams teko įveikti po vieną teorinę ir 7 praktines užduotis. Kiekvienoje rungtyje geriausiai pasirodęs dalyvis buvo apdovanotas diplomu ir prizu.

 

 83 gr 1 vieta

Paaiškėjo tarpgrupinių vaikinų krepšinio varžybų nugalėtojai

      Lapkričio 14 d. baigėsi visą mėnesį trukęs tarpgrupinių vaikinų krepšinio varžybų maratonas ir paaiškėjo nugalėtojai. Jais tapo pirmo kurso Technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės 83 gr. vaikinai.

      Antra vieta atiteko 72 gr. komandai, trečia – 71 gr. komandai.

Sveikiname nugalėtojus!

Puslapis 1 iš 5

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318 (8 450) 54332 +370 668 76060 vabalninkoskyrius@btvmc.lt