Rudens gėrybių ir puokščių paroda

 

    Rugsėjo 19-23 dienomis Vabalninko skyriuje vyko tradicinė "Rudens gėrybių ir puokščių paroda". Eksponatus šiai parodai ruošė visų grupių moksleiviai.

Susitikimas su Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininku

 

    2011 m. rugsėjo 23 d. Vabalninko skyriuje įvyko susitikimas su Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininku Valentinu Stundžiu.

    Susitikimo metu buvo aptartos švietimo įstaigų tinko optimizavimo problemos, bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo aktualijos, svečias atsakė į susitikimo dalyvių klausimus.

„PASTEBĖK, IŠKLAUSYK, PADĖK!“

 

DSCF3218a       Lietuvos Socialinės apsaugos ir Darboministerijos bei Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos iniciatyva nuo 2004 metų kasmet rugsėjo 27 d. Lietuvoje oficialiai švenčiama Lietuvos socialinių darbuotojų diena.

Mokytojų diena

 

18a      Spalio 5 d. Vabalninko skyriaus Mokinių taryba, vadovaujama neformaliojo ugdymo organizatorės Valentinos Jarutienės surengė Mokytojų dienos šventę. Šventė prasidėjo vos peržengus mokyklos slenkstį – mokytojai buvo pasitikti su gėlėmis, dovanomis, smagiais sveikinimais ir linkėjimais.

Išvyka į saldainių fabriką „Rūta“

 

Rūta      2011 m. spalio 11 d. Vabalninko skyriaus mokiniai vyko į Šiaulių saldainių fabriką „Rūta“, kur tikėjosi ne tik pamatyti kaip gaminami saldainiai, bet ir patys jų paragauti.

Pirmakursių krikštynos

 

02a      Spalio 13 d. Vabalninko skyriaus Mokinių taryba ir vyresniųjų kursų moksleiviai organizavo tradicinę šventę - pagerbdami senuosius mokyklos dievus – šventino pirmakursius.

Puslapis 1 iš 5

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724

S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318 (8 450) 54332 vabalninkoskyrius@btvmc.lt