Naujienos

 

 DSCF5303

„Ūkininkavimo pradmenų“ kursai savišvietos būdu

Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje  nuo 2018-11-19 pradedami  „Ūkininkavimo pradmenų“ mokymai savišvietos būdu.

Praktinio darbo vertinimas planuojamas 2018-12-14

 

Informacija teikiama:

Adresu: S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318

Telefonu: (8 450) 54332; +370 616 52443

El. pašto adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

0
0
0
s2smodern

 

 DSCF9013

Viktorina  “Mokesčiai sugrįžta kiekvienam”

2018 m. spalio 8 d. Vabalninko skyriaus moksleiviai Andrius Masilionis, Ignas Sermontis, Gintarė Navalinskaitė kartu su profesijos mokytoja metodininke Violeta Vilkėliene dalyvavo viktorinoje  “Mokesčiai sugrįžta kiekvienam”. Tai  Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos organizuotas renginys, kuriame dalyvavo  beveik 400 Lietuvos moksleivių. Viktorina vyko dviem etapais.  Pirmame reikėjo atsakyti į 30 klausimų. Antrame - atlikti  praktines užduotis. Mūsų moksleiviai pasirodė puikiai - iš 127 komandų pateko į pirmąjį penketuką!

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

 

 Konstitucijos egzaminas

Spalio 25-oji – Lietuvos Respublikos Konstitucijos diena

     Dabartinę Konstituciją Lietuvos žmonės patvirtino 1992 m. spalio 25 d. referendume. Būtent šiame valstybės piliečius vienijančiame dokumente atsispindi mūsų laisvės ir demokratijos pagrindai, siekis gyventi pagal visiems priimtinas vertybes ir vienodas taisykles.

     2018 m. spalio 25 d. BTVMC Vabalninko skyriuje vyko teisinių žinių patikrinimo akcija -  Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas.

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

 

 DSCF8998

Varžėsi būsimieji žemdirbiai

     Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyrius, kitą rudenį pasitiksiantis 95 metų jubiliejų, yra žinomas kaip  mokykla, turinti ilgametę žemdirbių rengimo patirtį ir tradicijas. O tai – ne tik kelios besimokančiųjų kartos, tūkstančiai Lietuvos žemės ūkiui reikalingų specialistų, bet ir nauji iššūkiai. Juk tam, kad Lietuva ir žemės ūkis klestėtų, reikia išsilavinusių, perspektyvių, ambicingų ir žemę mylinčių jaunų žmonių. Vienas iš būdų tokiems žmonės atsiskleisti yra profesinio meistriškumo konkursai.

    Spalio 24 d. Vabalninko skyriuje įvyko jau tradicija tampantis trečiasis Respublikinis būsimų žemės ūkio specialistų profesinio meistriškumo konkursas „Ruošk ratus žiemą...2018“. Jame dalyvavo po du technikos priežiūros verslo darbuotojo profesinio mokymo programos moksleivius iš VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos, Joniškio žemės ūkio mokyklos, VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus ir Zarasų žemės ūkio mokyklos.

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

 

 DSC 1093

Maisto banko akademija

     Spalio 18 d. Vabalninko skyriaus bibliotekoje „įsikūrė“ maisto banko akademija. Tris valandas trukęs renginys neprailgo ir buvo naudingas kiekvienam, nes davė daug naudingos tiek praktinės, tiek teorinės informacijos.

     Dalyviai klausėsi dviejų paskaitų: „Asmeninių finansų valdymas“ (lektorė Tatjana Simaškienė) ir „Sveika mityba pagal kišenę“ (lektorė – dietų ir mitybos specialistė Ieva Kuodienė). Po jų Virtuvės klubo šefas Arvydas Simaka kartu su renginio dalyviais ruošė tris patiekalus, kuriuos kiekvienas gali nesunkiai pasigaminti iš paprastų, prieinamų ir nebrangių produktų.

                     Visus maloniai nuteikė bendra veikla, naudingi praktiški patarimai ir galutinis rezultatas!

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

 

 IMG 20181016 111809

Integruota veikla socialines paslaugas teikiančiose įstaigose

     2018 m. spalio 16 d. socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės mokiniai vyko į Pasvalio r. socialines paslaugas teikiančias įstaigas. Ši išvyka buvo organizuota kaip trijų profesijos dalykų: Socialinio darbo pagrindai (vyr. profesijos mokytoja D. Markutienė), Socialinių paslaugų poreikio tyrimas (profesijos mokytoja D. Liaukevičienė) ir Socialinis darbas su klientu 9Vyr. profesijos mokytoja Vilija Daukienė) - integruota veikla. Išvykos metu buvo aplankytos keturios įstaigos: Pasvalio rajono sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centras "Viltis", VšĮ Pasvalio pirminės asmens sveikatos priežiūros centras ir jame esantis druskų kambarys, Pasvalio r. Paslaugų ir užimtumo centras pagyvenusiems ir neįgaliems bei Linkuvos socialinės globos namai. Mokiniai susipažino su įstaigų teikiamomis paslaugomis, specifika, aplinka, įranga, bendravo su darbuotojais ir klientais, atliko skirtas užduotis.

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

Jie gali jums padėti

Pagalbos telefonai

Psichologinės pagalbos telefonai

 

Plačiau
Pagalba internete

Psichologinė pagalba internetu

 

Plačiau
Policijos komisariatas

Biržų rajono policijos komisariatas

 

Plačiau
Psichologinės konsultacijos

Biržų švietimo pagalbos tarnyba

 

Plačiau

Projektai

Nuorodos

Kokybės vadybos sistema