Naujienos

 

 5

Rudens derliaus šventė

     Rugsėjo 14 d. Vabalninko Žolinės aikštėje vyko tradicinė 15-oji Vabalninko seniūnijos Rudens derliaus šventė. Vabalninko skyriaus bendruomenė, kaip ir kasmet, aktyviai įsijungė į bendras veiklas. Kiemelyje netrūko sodo, lauko ir daržo gėrybių, ant stalo puikavosi jubiliejinei šventei keptas didžiulis tortas, o rudens gėrybių parodoje išdygo įspūdingo grožio  „Daržo kaliausė“.

Skaityti daugiau...

 

 1

Talka mokomajame ūkyje

     Rugsėjo 13 d. Vabalninko bendruomenė susibūrė į talką. Smagus komandinis darbas, gausus, gražus, akis džiuginantis  ūkyje užaugintų bulvių derlius ir nuovargio – lyg nebūta.

Skaityti daugiau...

 

 DSC 0535

Mokslo metų pradžios šventė

Tegul mokyklos rūpestį ir valią,
Kaip saulę sugeria širdis,
Nes čia pradžia didžiulio
kelio, Jėga – kuri gyvenimą statys.

     2019-2020 mokslo metų pradžią Vabalninko skyriaus bendruomenė pradėjo šv. Mišiomis Vabalninko švč. Megelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje  prašydama Dievo palaimos moksleiviams, mokytojams, tėvams ir visiems bendruomenės nariams. Iškilmingoje mokslo metų pradžios šventėje skambėjo dainos, linkėjimai tiek pirmakursiams, kurių šiemet priimta 107, tiek ir visiems mokiniams, mokytojams, grupių vadovams. Įteikti vidurinio mokymosi dokumentai pavasarį  sėkmingai įveikusiems brandos egzaminų maratoną dabartiniams trečiakursiams.

Sėkmės auginant savo talentus naujai mokslo metais!

Skaityti daugiau...

 

 69578190 2482662741977570 3637764169303851008 n

Absolventai studijas tęs Šiaulių Valstybinėje kolegijoje

     2019 m. rugpjūčio 27 d. Socialinio darbuotojo profesinio mokymo programos absolventai kartu su profesijos mokytoja Dalia Liaukevičiene lankėsi Šiaulių Valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete. Susitikime dalyvavo Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė, prodekanė Laima Leščinskienė, socialinio darbo katedros vedėja Lina Garšvė, kurios  absolventams pristatė studijų Socialinio darbo mokymo programoje galimybes, sąlygas. Biržų technologijų ir verslo mokymo centras ir Šiaulių Valstybinė kolegija yra pasirašę sutartį, pagal kurią yra suderintos mokymo programos ir dalykų įskaitymas, bei numatyta galimybė Socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio mokymo programos absolventams per du metus įgyti aukštąjį  neuniversitetinį Socialinio darbo diplomą. Šiemet šia galimybe pasinaudoti pasiryžo keturi absolventai: Laura Tamošiūnaitė, Virginijus Kručas, Aušra Straševičiūtė ir Rasa Rundėnienė, su kuriais ir  buvo pasirašytos mokymosi sutartys. Linkime jiems sėkmės!

 

    Absolventų išleistuvės

 DSC 0468

Žmogaus gyvenimo kelią galima palyginti  su kelione autobusu. Kaip smagu, kai pavyksta patekti į tokį, kuris iš karto nuveža į gyvenimo tikslą. Bet pasitaiko, kad į kai kuriuos autobusus pavėluojame, iš kitų  pakeliui tenka išlipti, persėsti į kitą, nes suprantame, kad mus veža ne į tą pusę. Kartais tenka ir  apsukus ratą grįžti į tą pačią vietą...

     Tokioje kelionėje retai kada vyksti vienas. Sutinki daugybę žmonių. Su vienais nuoširdžiai pasikalbi, kitų lyg ir nepastebi, o trečias gali numindyti kojas ir tapti nemielas...

     Paskutinius kelerius metus 161 absolventas keliavo autobusu, kurio maršrutas: Vabalninko skyrius – profesija. Iš skirtingų stočių susirinkę, keliavę karu, šiandien jie gauna bilietus į kitus autobusus. Ir vėl teks rinktis naujus maršrutus: darbas, mokslas, verslas, šeima...

     Mieli absolventai, kad ir kokį autobusą  pasirinktumėte, niekada nesustokite savo kelionėje į tikslą, neišsigąskite  pakelyje sutiktų kliūčių, jos įveikiamos!

     Į kiekvieną naują autobusą lipkite šypsodamiesi ten esantiems žmonėms, keliaukite šalia jų taip, kad išlipdami galėtumėte draugiškai paduoti vieni kitiems ranką ir niekada nebūtų gėda tuos pačius žmones savo kelyje dar kartą susitikti...

Skaityti daugiau...

 

 61274565 371094540278572 2346309804529549312 n

Integruota penktokų pamoka

    Gegužės 24 d., penktadienį Vabalninko B. Sruogos gimnazijos penktos klasės mokiniai matematikos ir anglų kalbos mokėsi kitaip. Biržų TVMC Vabalninko skyriaus Apskaitos ir prekių mokslo kabinete vyko integruota šių dalykų pamoka, kurią pravesti padėjo vyresnioji profesijos mokytoja D. Repečkienė. 

     Mokiniai "pirko" ir "pardavinėjo" įvairias prekes, buvo ir pirkėjai, ir kasininkai. Visiems patiko mokytis matematikos ir anglų kalbos netradicinėje erdvėje.
Skaityti daugiau...

Aktualu

Elektroninis dienynas moodle vetmobilitycharteram

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724

S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318 (8 450) 54332 vabalninkoskyrius@btvmc.lt