Naujienos

 

Nuo spalio 10 d. komplektuojama grupė TR1, TR2 ir SZ kategorijų mokymui

     TR1 kat. kursų pradžia  2018-10-22,

     SZ kat. kursų pradžia  2018-11-14,

     TR2 kat. kursų pradžia  2018-11-19.

     Teorinių žinių ir praktinių gebėjimų vertinimas vyks lapkričio 26 d.

 

Kursų klausytojai registruojami ir informacija teikiama:

Adresu: S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318

Telefonu: (8 450) 54332; +37061652443

El. pašto adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

0
0
0
s2smodern

 

 IMG 20181010 093815

Košės diena

     Spalio 10 diena – oficiali, Pasaulinė košės diena, kuri Malsenos iniciatyva Lietuvoje minima nuo 2014 m.

     Vabalninko skyriaus bendruomenė į šią iniciatyvą įsijungė nuo 2016 m. Tai tradicija tampantis renginys – ne tik pasakojantis apie sveiką mitybą, bet ir praktiškai sukviečiantis visus prie bendro stalo. Vaišinimasis sveika koše, šviežiai spaustomis sultimis ir žolelių arbata net ir didžiausius skeptikus priverčia patikėti, kad sveikas maistas gali būti skanus!

     Tegu tai tampa sveiku ir gyvenimą keičiančiu įpročiu!

     Daugiau informacijos apie košių naudą rasite čia:  https://www.kosesdiena.lt/mokytojo_atmintine.pdf

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

 

 DSC 1069

Paskaita apie saugų eismą

     Spalio 8 d. Vabalninko skyriaus bibliotekoje vyko paskaita apie saugų eismą, kurią skaitė Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos atstovė, saugaus eismo švietimo konsultantė Sandra Dindaitė.

     Tai nebuvo įprasta paskaita apie kelių eismo taisykles. Lektorė klausytojams vaizdžiai pristatė saugų eismą kaip sistemą ir atskirai nagrinėjo kiekvieną jos sudedamąją dalį: Žmogų-Eismo priemonę-Kelią. Naujos technologijos vis labiau skverbiasi į mūsų kasdienį gyvenimą, darydamos jį patogesnį. Paskaitos metu klausytojai sužinojo apie daugybę jau veikiančių arba dar tik besiskinančių kelią naujovių, kad svarbiausias eismo sistemos dalyvis – Žmogus – kelyje būtų saugus. Tam tarnauja įvairios inžinerinės eismo saugumo priemonės, aktyvios ir pasyvios saugumo sistemos automobilyje, išmaniosios priemonės, švietėjiška veikla. Tačiau paties žmogaus žinios ir pastangos elgtis saugiai vis dar labai aktualios. Lektorė ne tik demonstravo įvairias priemones, padedančias didinti pėsčiųjų matomumą kelyje, bet ir davė labai vertingų praktiškų patarimų.

      Paskaitos laikas pralėkė nepastebimai, ir norisi tikėti, kad gautos žinios formuos įgūdį kelyje elgtis atsakingai.

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

 

 IMG 20180927 121237

Edukacinė ekskursija į Kauną

      Rugsėjo 27 dieną Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus technikos priežiūros verslo darbuotojo ir želdinių tvarkytojo profesijos mokiniai vyko į edukacinę ekskursiją į Kauną Aleksandro Stulginskio universitete (ASU) vykstančią miško, medžioklės ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2018“.

     Mokiniai apžiūrėjo ir išbandė parodoje demonstruojamus traktorius. Didžiausią įspūdį paliko MASSEY FERGUSON naujos kartos, pusiau vikšrinis javų kombainas IDEAL savaime susireguliuojantis, kuris buvo bandomas Lietuvoje. Jo gamyba bus pradėta 2019 metais. Susipažino su įvairių užsienio ir Lietuvos firmų gaminama žemės, gyvulininkystės ir miškų technika. Apžiūrėjo įvairaus dydžio talpas degalams su užpildymo kolonėlėmis.

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

 

 DSCF8186

Vabalninko seniūnijos rudens derliaus šventėje

     Spalvotas rugsėjis, kaip ir kasmet, Vabalninko skyriaus bendruomenę atlydėjo į tradicinę Vabalninko seniūnijos rudens derliaus šventę. Išradingi šios šventės organizatoriai ir dalyviai kiekvieną rudenį lankytojams pateikia vis naujų akcentų. Šių metų užduotys – skulptūra/dekoracija iš rudens gėrybių ir rudens pyragas.

     Vabalninko skyriaus komanda šventėje pristatė kiemelį, kuriame pardavinėjo mokomajame ūkyje užaugintą produkciją, aikštę papuošė įspūdinga skulptūra „Gausybės ragas“ ir visus vaišino gaiviausiu iš gaiviausių pyragu „Morkiukas“.

     Diena pralėkė nepastebimai, nes visos šventės metu „saulutė žeme ritinėjosi“, smagi muzika vietoje nustygti neleido, o gausūs garbingų svečių, pirkėjų ir šiaip smalsautojų būriai liežuvį miklinti vertė.

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

 

 DSC 1064

Derliaus milžinas 2018

     Rugsėjo 24-28 dienomis Vabalninko skyriuje veikė tradicinė rudens gėrybių ir puokščių paroda „Derliaus milžinas 2018“, kurioje grupės pristatė išradingai sukurtas kompozicijas. Penktadienį (09-28) skyriaus vedėja Vilija Daukienė ir neformaliojo ugdymo organizatorė Valentina Jarutienė aktyviausiems parodos dalyviams išdalino padėkas ir saldžiąsias dovanėles.

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

Jie gali jums padėti

Pagalbos telefonai

Psichologinės pagalbos telefonai

 

Plačiau
Pagalba internete

Psichologinė pagalba internetu

 

Plačiau
Policijos komisariatas

Biržų rajono policijos komisariatas

 

Plačiau
Psichologinės konsultacijos

Biržų švietimo pagalbos tarnyba

 

Plačiau

Projektai

Nuorodos

Kokybės vadybos sistema