Bendrabutis

Bendrabutis

 

      Visiems Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus mokiniams suteikiama galimybė gyventi bendrabutyje.

      Bendrabutis pastatytas 1968 metais. 2010 m. įvyko dalinė renovacija – pakeisti langai. Bendrabutis įsikūręs 5 aukštų pastate, jame gali gyventi iki 300 gyventojų. Šiuo metu vaikinai ir merginos gyvena skirtinguose aukštuose po vieną arba po du kambariuose. Mokiniai aprūpinami reikalingu inventoriumi ir patalyne. Bendrabutyje veikia bendros virtuvės ir poilsio kambariai, teniso salės, buities ir sanitarinės patalpos, dušai. Ugdomąjį darbą bendrabutyje vykdo auklėtojas. Jis vadovauja pamokų ruošai, kontroliuoja poilsį ir laisvalaikį. Veikia ir mokinių savivaldos organas – bendrabučio valdyba, kuri kartu su auklėtoju nagrinėja ir sprendžia bendrabučio gyvenimo problemas, teikia pasiūlymus administracijai. Sienlaikraščio redakcija bendrabutyje leidžia satyrinį sienlaikraštį „Veidrodis“. Švenčių metu ruošiami proginiai stendai, kuriuose atsispindi gyventojų kasdiena ir šventės. Gyventojai tausoja bendrabučio turtą, puoselėja švarą ir tvarką, aplinkos grožį ir turi geras sąlygas mokymuisi, poilsiui ir prasmingam laisvalaikiui.

      Bendrabučio pastate, I aukšte yra įrengta valgykla, kur jaukioje aplinkoje pigiai ir skaniai gali maitintis moksleiviai, mokytojai, darbuotojai ir mokyklos svečiai.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318 (8 450) 54332 +370 668 76060 vabalninkoskyrius@btvmc.lt