Praūžė „Atvirų durų“ savaitė

      Vėluojantis pavasaris ir sparčiai artėjanti vasara jau primena apie mokslo metų pabaigą. Šiuo metų laiku daugelis jaunų žmonių pradeda mąstyti apie tolesnį mokymosi kelią, apie savo vietą pasaulyje. Jiems kyla klausimai: kas aš esu ir koks esu? Kuo ir koks norėčiau būti? Ką aš sugebu ir ką galiu savyje plėtoti? Į šiuos klausimus jie bando atsakyti ne žodžiais ar mintimis, o poelgiais ir veiksmais. Atsakymas - tolesnis mokymasis, pasirenkant  profesiją.  Svarbiausia ją pasirinkti įsiklausant į savo norus ir troškimus, pažįstant savo pomėgius ir gebėjimus.

      Biržų technologijų ir verslo mokymo centras šią užduotį palengvina kasmet organizuodamas „Atvirų durų“ savaitę. Šiais metais ji vyko gegužės 9-13 dienomis. Mokyklą aplankė 126 įvairių klasių mokiniai iš Biržų „Kaštonų“ ,„Aušros“, „Atžalyno“ pagrindinių mokyklų, „Saulės“ ir Vabalninko Balio Sruogos gimnazijų, taip pat iš Nemunėlio Radviliškio ir Pabiržės skyrių. Mokinai turėjo progą „pasimatuoti“ profesijas, susipažinti su mokykla. Per „Atvirų durų“ savaitę vyko konkursai, mokiniai atsakinėjo į klausimus. Nugalėtojai buvo paskelbti tiesioginės transliacijos metu mokyklos FB paskyroje. Gegužės 12  dieną su mokiniais susitiko  ir apie įsidarbinimo galimybes kalbėjo rajono verslininkai, Užimtumo tarnybos atstovai. 

      Artėja 2022 metų vasaros priėmimo etapas, kuris prasidės birželio 1 dieną. Tikimės, kad po šios savaitės veiklų mokiniams bus lengviau apsispręsti, kokią profesiją rinktis. Iki susitikimo Centre!

      

Kalendorius

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt