Per speigus į Biržus

      Įgyvendinant Biržų technologijų ir verslo mokymo centro (toliau – BTVMC) Erasmus+ programos projekto „Tarptautiškumo plėtra su Erasmus+“ Nr. 2020-1-LT 01-KA116-077749 (toliau – Projekto) veiklas, į dėstymo vizitą  2021 m. gruodžio 6 – 10 dienomis buvo atvykusi Latvijos profesinės mokyklos SIA Grieta 3 (Jelgava) profesijos mokytoja Ieva Germane.

      Mokykloje 5 dienas vyko praktinio mokymo veiklos  „Kalėdinis interjero dekoravimas“.  Jose su Floristo mokymo programos mokiniais dalyvavo Biržų  floristikos verslo įmonių atstovės ir bendrojo ugdymo mokyklų technologijų mokytojos.

      Išskirtinį dėmesį, susidomėjimą galimybėmis tobulėti kartu su Erasmus+ programos projektais jau ne pirmą kartą parodė Biržų floristikos menų srities verslo įmonių atstovės Lina Januševičienė, Ramutė Banelienė, Agnė Kiznė, Asta Tuskienė. Dėkojame joms ne tik  už buvimą kartu, parodytą dėmesį,  bet ir dalyvavimą praktinio mokymo veiklose bei verslo demonstravimą savo įmonėse. Taip pat dėkojame Biržų  „Saulės“ ir Vabalninko B. Sruogos gimnazijų, „Kaštonų“, „Aušros“, Atžalyno“ pagrindinių mokyklų vadovams bei technologijų mokytojams už jau nuolatiniu tapusį bendravimą ir bendradarbiavimą. Aišku, ir BTVMC profesijos mokytojoms Ingridai, Audronei bei  visai bendruomenei.

      BTVMC interjerui papuošti buvo pagamintos karkasinės kompozicijos iš įvairių spygliuočių medžių šakų, visžalių augalų bei smilgų. Šiuolaikiniams floristų gaminiams suteikiamos neįprastos, įmantresnės, išdidintos formos (vainikai).  Jie simbolizuoja laiko tėkmės begalybę, jo nenugalimumą, tarsi sako, kad turime džiaugtis kiekviena akimirka...

      Laisvu laiku mokytoja Ieva kartu su BTVMC atstovais aplankė  verslo įmones, žymiausius   krašto kultūrinius objektus – Biržų pilį, Astravo rūmus, ilgiausią pėsčiųjų tiltą, Kirkilų apžvalgos bokštą.

      Mokytoja Ieva siunčia nuoširdžią padėką už vizito organizavimą ir priėmimą bei sako: „iki pasimatymo!“( Paldies).

      

Kalendorius

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt