Tęsiame tradicijas ir dalijamės širdies gerumu

      Išmokti gerbti seną žmogų, jam padėti yra mūsų visų pareiga. Net įsivaizduoti sunku, kiek džiugesio atsiranda senų žmonių akyse, kada juos pakalbina, pabendrauja, parodo dėmesį jaunimas.

      Spalio 1-ąją, minėdami Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Biržų techologijų ir verslo mokymo centro projekto „Turi profesiją – turi ateitį“ dalyviai, I gimnazijos klasės mokiniai ir auklėtoja, vadovaujami socialinės pedagogės Laimutės Šlekienės, lankėsi Biržų miesto savarankiško gyvenimo namuose. Mokiniai ir mokytojos visos mokyklos bendruomenės vardu pasveikino senjorus jų šventės proga ir įteikė profesijos mokytojų ir mokinių parengtas dovanas. Rudeninę kompoziciją praktinio mokymo metu sukūrė 128 grupės floristės ir jų profesijos mokytoja Ingrida Pranauskaitė. Saldžius rudeniškus desertus pagamino 131 grupės konditerės, vadovaujamos mokytojos Vigitos Žukienės, ir 138 grupės duonos kepėjai bei jų mokytoja Vitalija Pociūnienė. Netradicinių skonių – pomidorų, agurkų ir cidonijų – uogienes dovanojo 104 grupės virėjai ir jų mokytoja Renata Kaminskienė.

      Senoliai ir savarankiško gyvenimo namų darbuotojai džiaugėsi jaunimo dėmesiu ir Centro kaiminyste, teigė visada laukiantys šios mokyklos mokinių ir reiškė norą toliau bendradarbiauti. Belieka tikėtis, kad sudėtinga epidemiologinė situacija nesutrukdys įgyvendinti tolimesnių veiklų.

Socialinė pedagogė Laimutė Šlekienė

      

Kalendorius

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt