Centro gyvenimas 2020-21

      Mokinių priėmimas 2020-2021 m. m.

Praktinių įgūdžių įgijimas

      Biržų TVMC labai džiaugiasi galėdama būti Vilniaus statybininkų rengimo centro partneriais projekte ,,Praktinių įgūdžių įgijimas Statybos SPMC statybininkų rengimo centre'', kurio metu centro mokiniai turės puikią galimybę įgyti ir tobulinti praktinius įgūdžius. Daugiau apie projektą: vsrc.lt/praktiniu-igudziu-igijimas-statybos-spmc-vilniaus-statybininku-rengimo-centre/

Tarptautinė Tolerancijos diena

      Šiais metais, minint Tarptautinę Tolerancijos dieną, pilietinės iniciatyvos baigiamasis renginys BTVMC vyko nuotoliniu būdu – ZOOM platformoje. Tarptautinę Tolerancijos dieną Centras mini jau 13-us metus, todėl vaizdo reportažu buvo kviečiama prisiminti buvusių renginių akimirkas.

Bendradarbiavimas

      Sudėtingomis pandemijos  sąlygomis Biržų technologijų ir verslo mokymo centras tęsia bendradarbiavimą su Biržų lopšelio–darželio „Drugelis“ bendruomene. Spalio mėnesį nuotoliniu būdu dalyvavome priešmokyklinio amžiaus vaikų edukacinio-sportinio projekto „Mažieji olimpiečiai“ vertinimo komisijoje. Jungėmės į bendrą darbą su darželio bendruomene: visos Biržų rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigos, pareiškusios norą dalyvauti projekte, užpildytas Rezultatų lenteles siuntė BTVMC mokiniams–teisėjams.

Pyragų diena

      TV3 iniciatyva lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Pyragų diena organizuojama įvairiose organizacijose, mokyklose, darželiuose. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.

Rinkis prekę lietuvišką

      Spalio 9 dieną Biržų technologijų ir verslo mokymo centro I kurso pardavėjai dalyvavo netradicinio ugdymo pamokose. 117 grupės pardavėjai lankėsi Lietuvos gamintojų  parodoje ,,Rinkis prekę lietuvišką 2020", kuri vyko Žalgirio arenoje, Kaune.

Dalinamės gerumu

      Spalio 1-ąją minime Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Jau kelinti metai iš eilės Biržų technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenė stengiasi kuo gražiau pagerbti senjorus. Šią dieną vykstame į Biržų miesto Savarankiško gyvenimo namus aplankyti jų gyventojus, taip stengiamės ugdyti jaunų žmonių pagarbą senyvo amžiaus žmonėms.

Pamokos netradicinėje aplinkoje

      Rugsėjo 22d. 91 ir 118, 118T grupių floristo mokymo programos mokinės aplankė Chaimo Frenkelio vilą Šiauliuose, kur susipažino su vilą supančiu parku ir jį puošiančiu fontanu bei auginamų rožių kolekcija.

Senovinės technikos

      Rugsėjo 8 dieną 115 gr. automobilių mechaniko modulinės mokymo programos mokiniai su profesijos mokytojais Lina ir Tadu lankėsi „Senovinės technikos“ muziejuje Sodeliškių dvaro sodyboje. Muziejuje pamatytos senovinių garo traktorių, autobusų, sunkvežimių, spec. paskirties technikos, prieškarinių bei tarybinių automobilių, motociklų, dviračių kolekcijos. Puikiai praleistas laikas kartu!!!

Rugsėjo 1-osios šventė

      Gražus rudens rytas sukvietė Biržų technologijų ir verslo mokymo centro mokytojus ir mokinius į prasmingą mokslo metų pradžios šventinį paminėjimą. Šiais metais renginį „pakoregavo“ ypatinga epidemiologinė situacija. Todėl, atsižvelgiant į mokytojų ir mokinių saugumą, buvo nuspręsta šventę organizuoti skirtingu laiku įvairių amžiaus grupių jaunuoliams.

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt