Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai

      Birželio 23 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centre IIg. klasės mokiniams įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai.

      Juos gavo 30 mūsų jaunųjų abiturientų. Šventiškai pasipuošę mokiniai, keletas jų tėvų rinkosi į floristų paruoštą konferencijų  salę. Ši mokytojų florisčių sukurta aplinka leido mokiniams pajusti šventinę nuotaiką. Iškilmingo renginio kaip kiekvienais metais nebuvo, bet džiaugsmas jų širdyse, akyse, šypsenose buvo juntamas.

      Mokinius sveikino klasės auklėtoja Rasa Plikšnienė, apžvelgdama dvejų metų kartu nueitą kelią. Susirinkę iš skirtingų mokyklų, jaunuoliai mokėsi ir tobulėjo bei gebėjo susidraugauti, keliaudami, dalyvaudami bendrose veiklose.

      Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Marytė Bistrickienė įteikė pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus, linkėdama sėkmės ne tik gyvenime, darbe, versle, bet ir gebėjimo kiekviename žingsnyje matyti nuostabų pasaulį, kasdien sužinoti ką nors nauja apie save ir kitus, dalintis viskuo su kitais.

      Nors pagrindinė mokykla baigta, mokiniai renkasi tolimesnį gyvenimo kelią - beveik visi, išskyrus kelias mergaites, toliau mokysis Biržų technologijų ir verslo mokymo centre, pasirinkę įvairias specialybes. Juk čia viskas žinoma, sava ir suteikiamos didžiulės galimybės augti, tobulėti, dalyvauti projektinėse veiklose, stažuotis užsienyje, įgyti vidurinį išsilavinimą bei profesiją.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt