Floristinis koliažas „Po vandeniu“ puoš „Savarankiško gyvenimo namų“ interjerą

      Karantino laikotarpis yra nelengvas visų amžiaus grupių žmonėms, tačiau bene pats sunkiausias jis yra senjorams. Jie jaučiasi labai vieniši, išgyvena padidėjusį nerimą. Džiugu, kad „Savarankiško gyvenimo namų“ darbuotojų dėka senoliai stengiasi išlikti ramūs, užsiima įprasta veikla, balkonuose augina gėlytes ar daržoves, grožisi pavasarine gamta.

      Naudodamiesi galimybe ir tęsdami  jau tradicija tapusį bendravimą su šios institucijos gyventojais, nutarėme padovanoti specialiai jiems pagamintą floristinį darbą. 91 grupės mokinė Ernesta Šinkūnaitė jūros tema sukūrė floristinį koliažą „Po vandeniu“( technologijų mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo vadovė floristikos mokytoja Ingrida Pranauskaitė), kuriame pavaizduotas jūros dugno fragmentas su savita augmenija bei gyvūnija - kriauklėmis, jūrų žvaigždėmis, net „perlais“.

      „Nusprendžiau technologijų mokyklinio brandos egzamino baigiamąjį darbą skirti ,,Savarankiško gyvenimo namų“ gyventojams. Su šiais žmonėmis  susipažinau ir susidraugavau per ankstesnes veiklas, kurios vyko mūsų mokykloje. Šiuo floristiniu kūriniu siekiau sukurti savotišką meno terapiją, kuri padėtų  senjorams pasijusti geriau, pabėgti nuo kasdienybės, pasinerti į jūros grožį ir ramumą“,- pasakojo kūrinio autorė  Ernesta Šinkūnaitė.

      Smagu, kad jau antras Biržų technologijų ir verslo mokymo centro floristų pagamintas darbas puoš „Savarankiško gyvenimo namų“ interjerą, džiugins šios institucijos bendruomenę. Sveikatos Jums ir stiprybės. 

Socialinė pedagogė Laimutė Šlekienė

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt