Tėvų susirinkimas

      Vasario 28 dieną, penktadienį, mokykloje buvo organizuotas mokinių tėvų susirinkimas. Prieš visuotinį susirinkimą, kuris prasidėjo 12 valandą aktų salėje, klasių vadovai auklėtinių tėvų laukė savo kabinetuose. Atvykusiesiems suteikė individualią informaciją apie vaikų pažangumą, lankomumą, atsakė į kitus tėvus dominančius klausimus.

      Aktų salėje susirinkimas prasidėjo III g. kl. mokinių Miglės Žadeikaitės ir Luko Gliaubico muzikiniu pasirodymu.

      Susirinkimą vedė skyriaus vedėja Rita Ivanauskienė, kuri apžvelgė 2019-2020 m.m. I pusmečio rezultatus, įvairias mokinių veiklas mokykloje ir užsienyje, įteikė padėkas gerai besimokančių ir aktyvių mokinių tėvams.

      Gimnazijos skyriaus vedėja Zita Vainauskienė mokinių tėvams suteikė informaciją apie 2020 m. PUPP ir brandos egzaminus bei įskaitų laikymo tvarką.

      Į susirinkimą buvo pakviesta ŠPT psichologė Žaneta Taurienė, kuri tėvams ir visiems susirinkusiems mokyklos darbuotojams kalbėjo apie savižudybes ir jų prevenciją.

      Po susirinkimo tėvai buvo pakviesti į konferencijų salę pasivaišinti kava ir saldžiais patiekalais, kuriuos gamino mokiniai ir konditerijos mokytojos. Šių patiekalų receptus, dalyvaudami Erasmus+ stažuotėje, būsimieji virėjai parsivežė iš Italijos. Buvo demonstruojamas šių mokinių sukurtas filmas „Įdomiausios stažuočių akimirkos Italijoje“.

      

 

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt