Netradicinės edukacinės pamokos Biržų lopšelyje – darželyje „Ąžuoliukas“

      Didžiosios metų šventės  jau pakeliui. Jos prasideda nuo mažų dalykų. Tai puiki proga kasdien būti šiek tiek geresniems, daugiau šypsotis, skirti daugiau dėmesio sau ir palepinti kitus.

      Ta proga š. m. gruodžio mėn. 11 dieną mūsų mokyklos 92 gr. būsima virėja E. Šalkauskaitė ir 105 gr. konditerė A. Čigaitė kartu su profesijų mokytojomis V. Pociūniene ir R. Kaminskiene vyko į Biržų lopšelį – darželį „Ąžuoliukas“, kur vyko netradicinės edukacinės pamokos ir buvo mokomi mažieji „mokinukai“ baltyminiu glaistu dekoruoti meduolinius sausainius. Lopšelio - darželio  „Ąžuoliukas“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Saulutė“ vaikus mokėme ,kaip pasigaminti baltyminį glajų ir kaip jį nudažyti maistiniais dažais, kaip pasigaminti papuošimus naudojant cukrinę masę ir   įvairias silikonines  formeles. Pertraukėlių metu mažuosius „mokinukus“ vaišinome BTVMC konditerių iš vakaro iškeptais senoviniais kūčiukais ir aiškinomės, iš ko jie pagaminti. Kai vaikučiai išmoko pasigaminti papuošimus,  tada juos mokėme, kaip reikia glajų tepti ant meduolinių sausainių ir juos įvairiai dekoruoti. Vaikai džiaugėsi savo dekoruotais sausainiais, kuriais vakare kartu su tėveliais puošė grupės kalėdinę eglutę.

      Atsisveikindami mažiesiems padovanojome ir mūsų mokinių su meile pagamintus ir kruopščiai dekoruotus sausainius, kvepiančius cinamonu, gvazdikėliais, imbieru. Jie prisimins, kad ne už kalnų Šv. Kalėdos...

Konditerių, virėjų profesijos vyresn. mokytojos R. Kaminskienė ir V. Pociūnienė

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt