Naujos žinios ir patirtis

 IMG 1430a

      Zaleniekų komercijos ir amatų mokykloje du Biržų technologijų ir verslo mokymo centro apdailininko statybininko MP mokiniai ( Augustinas Likas ir Paulius Tichonovičius 81 gr.) ir du automobilių mechaniko MP mokiniai( Tomas Drevinskas ir Rytis Norkus 64 gr.) pagal projektą Erasmus+ „Naujos žinios ir patirtis su ERASMUS +“ Nr. 2018-1-LT01-KA116-046905   tobulino profesinius praktinius įgūdžius.

      Šioje mokykloje tai jau antrasis mokinių vizitas , kurio metu buvo taikomas rezultatų pripažinimas pagal  ECVET (Europos profesinio mokymo kreditų sistema).Jie  gavo Europass mobilumo dokumentus ir sertifikatus kurie padės siekti karjeros pasirinktoje srityje ir bus vertinami socialinių partnerių.

      Projekto dalyviai čia praleido dvi savaites, kurių metu atliko įvairias praktines užduotis. Augustinas ir Paulius gilino žinias dekoratyvaus dažymo  pamokose. Latvijos mokykla ruošia ir restauratorių specialybės mokinius, todėl  kruopštumas, spalvų parinkimo technika yra  neatsiejama mokslo dalis. Patirtis, gauta šioje mokykloje, labai vertinga. Gautas žinias taikys praktikoje atlikdami įvairius statybos darbus.  Tomas ir Rytis surinkinėjo, reguliavo ir  derino automobilio mechanizmus ir sistemas, ieškojo automobilių gedimų ir sėkmingai juos pašalino. Susipažino su įrankiais, jų paskirtimi, diagnostikos įranga, išmetamųjų dujų matavimo prietaisu- analizatoriumi ir slėgio matavimo prietaisais. Atliko matavimo darbus elektriniuose įrenginiuose.

      Laisvalaikiu mokiniai keliavo po įžymias Latvijos vietas, lankė muziejus, dalyvavo edukacinėse programose. Vykdant projektą yra svarbios visos veiklos: susitikimai, sklaida, bendradarbiavimas su kitomis institucijomis

      Džiaugiamės, turėję galimybę atlikti praktiką svetur, pagilinti žinias ir įgūdžius, įgauti daugiau pasitikėjimo savimi profesinėje srityje ir gyvenime.

      81 gr. mokinys Paulius Tichonovičius ir 64gr. mokinys Rytis Norkus

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt