Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai (8 450) 32 134 info@btvmc.lt

Nuo mažo daigelio iki aukštos kokybės medienos gaminių ....

 DSC 0266a

      Per ikiprofesinio mokymo pamokas devintokai ir toliau susipažįsta su įvairiomis profesijomis. Jau iš vakaro sekėme orų prognozes ir tikėjomės, kad oras bus geras ir lietus su žaibais mūsų neužklups. Suplanavę ekskursijas po miesto įmones, norėjome kuo daugiau pasivaikščioti ir į jas nuvykti ne autobusu, bet pėsčiomis.

      Šį kartą lankėmės Biržų medelyne ir UAB „Tyla“ , kuri gamina medienos gaminius. Ekskursijos metu daug informacijos sužinojome apie įmonę: apžiūrėjome įmonės cechus, pamatėme naujausią įrangą, su kuria dirba staklininkai, staliai ir kitų profesijų darbuotojai. Pastebėjome, kad prie sudėtingų įrenginių dirba jauni žmonės, sutikome pažįstamų veidų, t.y. buvusių mūsų Centro mokinių. „Reikia stengtis gerai mokytis, kad galėtumėte dirbti su tokia įranga, tada nereiks įmonėje šluoti grindų“, – juokavo grupės auklėtoja.

      Šauniai popietę leidome ir Biržų medelyne. Čia mus pasitiko medelyno viršininkas Tadas Maruška. Apžiūrėjome gražiai sutvarkytą medelyno teritoriją, augalus, žvilgtelėjome ir į šaltą sodmenų saugyklą. Medelyno viršininkas pasiūlė patiems pabandyti į rulonus pasodinti eglių sodinukų. Tai mielai ir padarėme. Nepastebimai greitai prabėgo ikiprofesinio mokymo diena, kuri suteikė galimybę ne tik susipažinti su daugiau profesijų, bet ir gerai leisti laiką, bendrauti, geriau pažinti vieniems kitus.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

  • Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai

  • Telefonas: (8 450) 32 134

  • Mobilusis: +370 668 76068

  • El. paštas: info@btvmc.lt

  • Kodas: 302643724

  • PVM kodas: LT100012838915