„Atvirų durų“ savaitė

 DSC 0130a

      Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, siekdamas informuoti ir supažindinti vaikus ir jų tėvelius kiekvienais mokslo metais rengia „Atvirų durų“ savaitės renginius. Šiemet tai vyko balandžio 17-20 dienomis.

      Pirmoji šio renginio savaitės diena buvo skirta bendrajam ugdymui. Mokiniai buvo supažindinami su mūsų Centro specialybėmis bei atliko įvairias užduotis, kurias buvo paruošę bendrojo lavinimo mokytojai.

      Antroji diena mokiniams buvo labai informatyvi, kadangi centras suorganizavimo susitikimą su LAMA BPO informacinės sistemos specialistais. Šie jiems pristatė ir papasakojo, kaip reiktų pildyti savo paraiškas stojant į profesinio mokymo įstaigas, atsakė į mokinių klausimus. Šią dieną sulaukėme tikrai nemažo susidomėjimo, nes apsilankė net 113 mokinių. Atvykę svečiai lydimi mokinių ir mokytojų susipažino su mokykla, bendrabučiu, mokomosiomis dirbtuvėmis. Jie turėjo galimybę peržiūrėti dokumentinį filmą apie mūsų mokyklą, kurią transliavo laida „Nuo amato iki verslo“.

      Trečioji diena mokykloje – metodinė, skirta „Erasmus + patirtis ir galimybės“. Mokiniai ir mokytojai dalinosi savo įspūdžiais ir patirtimi kurią įgyjo per stažuotes.

      Ketvirtą dieną buvo organizuojamas gatvės krepšinio 3x3 turnyras. Šiais metais sulaukėme ne mažai norinčiųjų, užsiregistravo 8 komandos iš įvairių mokyklų. Pirmąją ir antrąją vietas užėmė „Saulės“ gimnazijos atstovai. Pirmąją komanda „Tleneris“, antrąją „Bronza irgi medalis“ trečiąją „Saločiai“, kurią sudarė įvairių mokyklų atstovai.

      Manome, kad visos savaitės renginiai vyko sklandžiai, džiaugiamės sulaukę tiek daug svečių iš įvairių rajono mokyklų. Tikimės, kad didžioji jų dalis sugrįš pas mus Rugsėjo 1 – ąją.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt