Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai (8 450) 32 134 info@btvmc.lt

Devintokai ėmėsi iniciatyvos ir organizavo „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2018“

 DSC 1032a

      Renginys pirmiausia vyko Biržų technologijų ir verslo mokymo centre.

      „Didelė vertybė yra gerumas. Svarbu pastebėti žmogaus poreikius ir suteikti pagalbą šalia esančiam. Negalime ir  nenorime būti abejingi aplinkai, kurioje praleidžiame daug laiko. Gerumas bendruomenės gyvenimą daro jaukesnį ir gražesnį, o žmones – laimingesnius. Savo pavyzdžiu norime paskatinti visus ugdytis draugiškumą ir supratingumą vienas kito atžvilgiu. Kviečiame visus jaustis įsipareigojusius saugoti gėrį“.

      Šiais žodžiais devintokė Lijana pradėjo renginį.

      Labai norėjome gerumu pasidalinti su kitais, todėl nuvykome į VšĮ „Vaiko užuovėja“, kurioje gyvena klasės draugas Ernis. Smalsu buvo pamatyti, kokioje aplinkoje gyvena mokslo draugas. Nuvykę pasiūlėme kartu pažiūrėti ir aptari filmą, kurio pagrindinės temos: draugystė, patyčios. Vėliau aptarėme filmo personažus, išsakėme kilusias mintis, jausmus. 

      Klasės auklėtoja Laimutė Šlekienė kalbėjo, kad kiekvienas iš mūsų yra kitoks, skirtingas – tuo ypatingas ir vertingas. Ji pabrėžė, kad   negalima šaipytis, tyčiotis ar žeminti kito žmogaus, net jei jis nepatinka, nepritari jo elgesiui ar mintims.

      Vaišinome  VšĮ „Vaiko užuovėjos“ gyventojus atsivežtais kibinais, o jie mus vaišino arbata, sausainiais ir vaisiais. Įteikėme atsivežtas dovanėles. Atmosfera darėsi vis jaukesnė, o mes vienas kitam artimesni.

      Susiradome naujų draugų, išgyvenome naujų patirčių. Patyrėme įvairiapusius jausmus, gavome tikrumo ir žmoniškumo pamokas.

      Lijana Makšimaitė I gimnazijos klasės mokinė

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

  • Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai

  • Telefonas: (8 450) 32 134

  • Mobilusis: +370 668 76068

  • El. paštas: info@btvmc.lt

  • Kodas: 302643724

  • PVM kodas: LT100012838915