Kūrybinė partnerystė

SAM 5680a

      „Kūrybinė partnerystė“ – tai unikali, pokyčius mokykloje inicijuojanti kūrybiško mokymo programa. Programos tikslas – praplėsti ir praturtinti įprastą mokymosi procesą, ugdyti mokinių ir mokytojų kūrybiškumą, parodyti mokiniams, kad mokytis gali būti įdomu, prasminga.

      Balandžio 15 d. Biržų rajono Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje profesijos mokytojos Ingrida Pranauskaitė, Audronė Čiapienė ir Renata Kaminskienė integruotame edukaciniame projekte ,,Kūrybinė partnerystė Nemunėlio Radviliškyje‘‘ pristatė floristo bei virėjo profesinio mokymo programą. Tai tradicija tapęs renginys, nes jame dalyvaujame ne pirmi metai.

      Į floristines dirbtuves susirinko mokiniai iš įvairių Biržų rajono ugdymo įstaigų. Jiems buvo skirta užduotis sukurti stilizuotą medelį iš perdirbtų augalų. Kompozicija buvo skirta artėjančiai Motinos dienai.

      Profesijos mokytoja R. Kaminskienė mokė įvairių popierinių servetėlių lankstymo technikų bei stalo serviravimo paslapčių.

      „Bernelių užeigoje“ 41 gr. virėjams: Gretai Cibulytei, Brigitai Nemanytei, Virginijai Urbonaitei ir Mantui Murauskui bei kitų Biržų rajono ugdymo įstaigų mokiniams buvo skirta užduotis pagaminti čeburekus ir jais vaišinti atvykusius svečius.

      Užmezgėme draugiškus santykius su skirtingų mokyklų mokinais, skatinome kūrybiškai atlikti užduotis komandose, įsivertinti savo veiklos rezultatą, pristatyti draugams ir mokyklos svečiams savo kūrybinius sumanymus.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt