Šventę kūrė mokiniai

DSC 0077a

      Spalio 2 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centre minėjome Tarptautinę mokytojų dieną. Šventę organizavusi Mokinių taryba (kuratorė Giedrė Jankūnienė) jai parinko kelionių temą, kurią įprasmino gervės simboliu.

      Didelį įspūdį mokytojams padarė jautrus mokinių muzikinis sveikinimas. ,,Ačiū, kad esi“ – šie dainos žodžiai dar ilgai aidės mokytojų mintyse, neleis jiems pamiršti koks prasmingas yra jų darbas. Daug teigiamų emocijų dovanojo mokinių sukurtas filmas apie mokytojų svajonių šalis. ,,Kokia Jūsų mėgstamiausia, gražiausia šalis?“ – filme mokiniai klausė mokytojų. Paaiškėjo, kad mūsų mokytojai yra tikri patriotai – dauguma gražiausia šalimi vadino Lietuvą.

      Baigiantis šventei mokytojai vaišinosi būsimųjų virėjų ir konditerių (profesijos mokytoja Renata Kaminskienė) paruoštais skanėstais. Gardžiuodamiesi valgiais mokytojai grožėjosi floristo profesinio mokymo programos mokinių (profesijos mokytojos Audronė Čiapienė ir Ingrida Pranauskaitė) sukurtomis stalo kompozicijomis, dalinosi linksmomis istorijomis iš darbo kasdienybės ir vieni kitiems linkėjo, kad tokių akimirkų nestigtų ir ateityje.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt