,,Jaunimo linija“ ir Andrius Mamontovas kvietė į pokalbį

,,Jaunimo linija“ ir Andrius Mamontovas kvietė į pokalbį

 

DSC 0159a      Kovo 18 d. dalyvavome Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame pokalbyje „Nebijok kalbėti“, kuris vyko Biržų Pilies arsenalo konferencijų salėje.

      Įdomu buvo iš arti pamatyti Andrių Mamontovą, išgirsti jo nuomonę tokiomis aktualiomis jaunimui temomis apie patyčias, savižudybes. Dainininkas įdomiai ir aiškiai atsakinėjo į pateiktus klausimus, išsakė savo mintis apie pagalbos svarbą atstumtam, vienišam, nusivylusiam žmogui.

      Labai jautriai ir atvirai savo išgyvenimais dalinosi aktorė, TV ir radijo laidų vedėja Beata Tiškevič - Hasanova. Ji teigė, jog žmogus neturėtų bijoti kreiptis pagalbos į specialistus, neužsidarytų savyje.

      Tikėjomės, kad renginio pabaigoje A. Mamontovas padainuos. Nors šis lūkestis neišsipildė, bet vis tiek džiaugiamės, kad toks susitikimas - pokalbis įvyko.

      Renginio svečiams ir kitiems dalyviams padovanojome „Savaitei BE PATYČIŲ“ mokinių pagamintų knygų skirtukų ir simboliu tapusių iš beržų šakelių pagamintų šluotelių. Andrius Mamontovas juokdamasis paklausė, ar mūsų mokymo centre nesimoko Haris Poteris? Paaiškinome, kad ši „šluotelė“ skirta pasitaikančiam blogiui ir kitoms negerovėms iššluoti, pasiūlėme visiems pasinaudoti „šluotelės“ magiška galia.

      Visi norėjome nusifotografuoti su pokalbio dalyviais, o ypač su Andriumi Mamontovu.

27 gr. mokinės Oresta Karčiauskaitė ir Agnė Drevinskaitė

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt