Tradicinis protmūšis

Tradicinis protmūšis „AIDS: geriau žinoti!”

 

Aids diena      Prisijungdami prie užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro inicijuojamo protmūšio „AIDS: geriau žinoti!”, gruodžio 1 d. paminėjome - pasaulinę AIDS dieną. Į Mokymo centro aktų salę rinkosi I kurso mokiniai, mokytojai ir mokinių tėvai. Visi renginio dalyviai segėjo Raudonuosius kaspinus – tarptautinį prevencijos ir solidarumo su užsikrėtusiais ŽIV ir sergančiais AIDS žmonėmis simbolį.

      Renginio įžangoje kalbėjusi socialinė pedagogė supažindino su protmūšio tikslais, pristatė komandų sudėtį, vertinimo komisiją.  Kalbėdama socialinė pedagogė akcentavo, kad „tik žinojimas leidžia nuo užkrėtimo apsaugoti save ir savo artimuosius, tokie renginiai paskatins saugoti savo ir kitų sveikatą“.

      Protmūšyje dalyvavo trys pirmakursių komandos po 8 narius. „Tai turbūt pirmas renginys, be tėvų susirinkimo, kuriame dalyvauja ir tėvai “, - pasidžiaugė skyriaus vedėjas Mindaugas Vegys, kadangi protmūšio trijose komandose be mokinių, grupės auklėtojų dalyvavo ir tėveliai.

      Reikėjo atsakyti į 15 klausimų. Vieni buvo lengvesni, o atsakant į kitus - reikėjo pasukti galvas. Kol komisijos nariai vertino komandų atsakymus, Visuomenės sveikatos biuro specialistė Odeta Šešeikienė teikė naudingą informaciją apie AIDS ir ŽIV plitimą, gydymą, apsisaugojimą ir kt.

      Kiekvienai komandai bei mokinių tėvų atstovams buvo įteiktos dovanėlės bei padėkos raštai. Nugalėjo 41 grupės komanda, kuriai buvo įteiktos dovanėlės, padėka ir pagrindinis renginio prizas – statulėlė.

      Dėkojame Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, rėmusiam apdovanojant komandas.

      Pasak protmūšio „AIDS: geriau žinoti!“ dalyvių, buvo smagu ir naudinga dalyvauti, o prizai skatina mus rimtai ir atsakingai ruoštis renginiui.

41 grupės mokinė Egidija Jasinskytė,

socialinė pedagogė Laimutė Šlekienė

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt