Tarptautinė šiaurės Lietuvos paroda

Tarptautinė šiaurės Lietuvos paroda-mugė ,,AgroJoniškis 2014‘‘

 

Paroda      Saulėtą, nors kiek ir vėjuotą paskutinį rugsėjo šeštadienį, mūsų mokyklos baltas autobusiukas su 27 grupės antrakursėmis Agne Drevinskaite, Erika Juozaityte, Dalia Puchinaite, profesijos mokytojomis Ingrida Pranauskaite, Audrone Čiapiene pasuko Joniškio link. Tą dieną vingiuotas kelias vedė į žemės ūkio mokyklą, į parodą-mugę ,,AgroJoniškis 2014‘‘.

      Aštuonioliktą kartą organizuojama paroda-mugė jau tapo tarptautine.

      Nuo pat ankstaus ryto pėsti ir važiuoti, po vieną ir šeimomis traukė kas pirkti, kas pasižiūrėti, kas muzikos ir dainų pasiklausyti… O žiūrėti tikrai buvo ką. Keturiolika komandų dalyvavo floristinių kilimų konkurse ,,Baltijos kelias – vienybės kelias‘‘.

      Nors tokiame konkurse mūsų komanda dalyvavo pirmą kartą, bet galutinių rezultatu nenusivylėme nei mes, nei vertinimo komisija. Profesinių mokymo įstaigų grupėje mūsų komanda užėmė antrą vietą.

      Nuo pat ryto mus linksmino muzikantai ir šokėjai.

      Apžiūrėję mugės įdomybes, parodas, džiūgaudama savo laimėjimais mūsų linksma kompanija pasuko atgal į Biržus.

Erika Juozaitytė, 27 grupė

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt