Tarptautinė jaunimo kūrybinė konferencija-mug

Tarptautinė jaunimo kūrybinė konferencija-mugė ,,Verslumo idėjos Kalėdoms‘‘

 

Picture127a      Gruodžio 6 d. Biržų pilyje vyko tarptautinė jaunimo kūrybinė konferencija-mugė ,,Verslumo idėjos Kalėdoms‘‘. Tai Biržų ir Bauskės rajonų vietos veikos grupių tarptautinio bendradarbiavimo projekto ,,Jauni žmonės be sienų‘‘, finansuojamo pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007 - 2013 m. programos priemonę ,,Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas‘‘, viena iš programos veiklų.

    Šioje konferencijoje dalyvavo Biržų technologijų ir verslo mokymo centro 14 grupės mokinės ir mokytojos. Centro mokinių sukurtos floristinės kompozicijos, kalėdiniai vainikai buvo eksponuojami ,,Pilies skliautų‘‘ restorano salėje.

      Renginio dalyviai konferenciją pradėjo dalindamiesi ,,susipažinimo pupomis‘‘. Komunikabiliausiais buvo pripažinti daugiausiai pupų surinkę dalyviai. Jaunimas vykdė natūrinius mainus (mainė nereikalingą daiktą į reikalingą).

      Toliau konferencijos veiklos vyko pagal modelį ,,Teorinis pranešimas ir praktinė veikla‘‘.

      Gaminant kalėdines dekoracijas iš įvairių medžiagų, dalyvių grupėms vadovavo mūsų mokyklos profesijos mokytoja Ingrida Pranauskaitė ir neformaliojo ugdymo ,,Menų studija‘‘ vadovė Audronė Čiapienė. Buvo kuriami stilingi kalėdinės eglutės žaisliukai iš gamtinių medžiagų.

      Renginio pabaigoje kiekviena komanda turėjo įtaigiai pateikti vartotojui savo gaminius, parodyti savo pagamintų prekių išskirtinumą.

14 gr. mokinė Vaida Vaičekonytė

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt