Amatų diena Kratiškių pagrindinėje mokykloje

Amatų diena Kratiškių pagrindinėje mokykloje

 

IMGP4160a      Atkeliavo ramybės ir susikaupimo laikas – Adventas. Bet mokykloje, kur siaučia vaikystė ir jaunystė, sunku suvaldyti šurmulį, klegesį, šėlsmą.

      Gruodžio 2 d. nuskambėjus skambučiui į pamokas Kratiškių pagrindinę mokyklą užliejo ramybė ir susikaupimas. Vyko tradicine tapusi Amatų diena.

      Kabinetuose mokiniai kūrė Kalėdinės eglutės žaisliukus iš popieriaus, makaronų, vytelių, šiaudų, plastiko, meduolinės tešlos, iš gamtinės medžiagos.

      Mūsų mokyklos floristo specialybės 18 gr. mokinės Justina Stravinskaitė, Saulė Survilaitė, Gražina Šarkiūnaitė, Vilma Vrubliauskienė, profesijos mokytoja Ingrida Pranauskaitė bei būrelio ,,Menų studija‘‘ vadovė Audronė Čiapienė mokė Kratiškių ir kitų mokyklų mokinius pasigaminti floristinius eglutės žaisliukus naudojant gamtines medžiagas. Meno terapija kūrybinėse dirbtuvės-klasėse vyko dvi pamokas.

      Patys išradingiausi, sumaniausi, kruopščiausi mokiniai buvo apdovanoti Kalėdomis kvepiančiais prizais (meduoliais). Mūsų Mokymo centro kūrybinei grupei buvo įteiktos padėkos, prisiminimo dovanėlės.

      Mes tikime, kad ne vienam mokinukui širdyje įžiebėme kibirkštėlę ir norą ateityje mokytis mūsų mokykloje.

18 gr. mokinė Saulė Survilaitė

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt