Netradicinė etikos pamoka

Netradicinė etikos pamoka Biržų krašto muziejuje „Sėla“

 

6a      Spalio 10 dieną vyko netradicinė etikos pamoka muziejuje. Pamokos tema - „Muziejaus darbuotojo profesinė etika iš arti“. Teigiamai nuteikė pamokos muziejuje pati pradžia: susėdome puslankiu salėje, kurioje buvo eksponuojamos apšvietimo priemonės. Šalia mūsų sėdėjo etikos mokytoja, o priešais - muziejininkė. Etikos mokytoja supažindino su šios netradicinės pamokos uždaviniais, pristatė muziejaus darbuotoją Liną Kuncytę. Pamokos pradžioje nedrįsome klausti, tik po etikos mokytojos padrąsinimų įsijungėme į aktyvią diskusiją.

      Mokytoja ir muziejininkė surado būdą, kaip įdomiai, suprantamai supažindinti su muziejininko profesijos subtilybėmis. Smagu buvo girdėti iš tą darbą dirbančio žmogaus lūpų pasakojimo apie tai, kokias savybes turi turėti muziejininkas, kokia mokymo įstaiga ruošia šios specialybės žmones, kokių profesijų žmonės dirba muziejuje ir kita.

      Muziejininkė trumpai supažindino ir su muziejaus ekspozicija. Mums netradicinė pamoka neprailgo, išėjome pilni įspūdžių ir naujų žinių, ne vienam kilo mintis čia atvykti dar kartą. Norėtume, kad būtų daugiau tokių netradicinių pamokų.

      Po pamokos bibliotekoje aplankėme grupės draugo Žydrūno Skavaronsko lipdinių parodėlę „Chaoso žemė“.

27 grupės mokinės Rasa, Rūta, Agnė, Monika

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt