Į mugę

Į mugę

 

Mugė Kupiškyje      Spalio 6 dieną buvome pakviesti į Kupiškio technologijų ir verslo mokyklą dalyvauti tradicinėje ,,Rudens gėrybių‘‘ parodoje – mugėje.

      Į mokyklą, stadioną, sporto salę rinkosi mugės dalyviai ir svečiai bei smalsuoliai. Į jų būrį įsiliejome ir mes. Mokyklos fojė sukūrėme savo mokyklos ekspoziciją.

 

      Vabalninko žemės ūkio skyriaus mokiniai Birutė Mikalauskaitė ir Pijus Gabrielius Indriliūnas drauge su mokytoja Sigita Čibinskiene labai gražiai ir išradingai pateikė gausų rudens gėrybių derlių, pristatė meno kūrinius iš veltinio, organzos ir lino.

      Biržų skyriaus mokiniai pristatė floristinius paveikslus ir puokštes, meduolius - siurprizus, sages, interjero puošimo detales, dekupažuotus suolelius, lentynėlę ir kitas buitines smulkmenėles. Ekspoziciją įrengti padėjo mokiniai Vaida Juozaitytė, Rimvydas Puodžiūnas. Mokinių idėjas padėjo įgyvendinti profesijos mokytojai Ingrida Pranauskaitė, Jolanta Širmelienė, Laimutė Pilkauskienė, Deimantas Jankūnas, Laimutė Šlekienė, Audronė Čiapienė .

      Mugės dalyviai grožėjosi rudens gėrybių kompozicijomis, konditerijos ir kulinarijos gaminių įvairove. Kupiškėnai, būsimieji barmenai – padavėjai, šventės dalyvius vaišino troškintais kopūstais su spirgais ir bulvėmis, pirmo malimo miltų blynais su šių metų uogiene.

      Biržų ir Vabalninko skyrių mokiniai aplankė Kupiškio mokykloje veikiantį mini zoologijos sodą. Šventę vainikavo tradiciniu tapęs laužas ugnies deivės Gabijos garbei.

      Iš šventės sugrįžome su lauktuvėmis. Nors jautėmės pavargę, bet buvome šventiškai nusiteikę.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt