Konkursas Vilkijoje

Konkursas Vilkijos žemės ūkio mokykloje

 

Konkursas Vilkijoje      2012 m. gegužės 9 d. Vilkijos žemės ūkio mokykloje vyko Lietuvos inovatyvių profesinio rengimo įstaigų asociacijos organizuotas Jaunojo verslininko konkursas, kuriame dalyvavo 28 profesinio mokymo įstaigos iš visos Lietuvos.

      Mūsų mokyklai atstovavo prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybės II kurso mokinė Eglė Bankauskaitė ir I kurso mokinys Valdas Vaičekauskas. Mokinius lydėjo profesijos mokytoja Regina Karosienė.

      Mokiniai pasakojo, kad jiems teko dalyvauti skirtingose komandose. Pirmiausia reikėjo atsakyti į testo klausimus ir išsirinkti komandos kapitoną. Kiekviena komanda turėjo paruošti pristatymui socialinio verslo idėją. Mokiniai sėkmingai dirbo komandose, susirado daug naujų draugų, pagilino ekonomikos ir verslo teorines ir praktines žinias.

      Mokiniai namo grįžo su padėkomis. Komandai, kurioje dirbo Eglė Bankauskaitė, buvo įteikta etiškiausios verslo idėjos nominacija, o komandai, kurioje dalyvavo Valdas Vaičekauskas atiteko ekonomiškiausios verslo idėjos nominacija. Sugrįžę mokiniai dalijosi įspūdžiais, išgyventomis akimirkomis ir patirtomis emocijomis. Naujos pažintys ir profesinis patyrimas ilgam liks konkurso dalyvių prisiminimuose.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt