Šventinė savaitė

Šventinė savaitė

 

Lietuvos vėliava      Kovo 5 d. Biržų skyriuje pradėjome giedodami tautišką giesmę. Taip pradėjom šventinę savaitę skirtą paminėti kovo 11 d. Grupės gavo kūrybines užduotis, kurias turės atlikti iki savaitės pabaigos.

       

       Kovo 6 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Biržų skyriuje prasidėjo šventiškai. Mokiniai ir mokytojai atskubėjo į mokyklą pasipuošę geltona spalva. Veiduose švytėjo šypsenos skleisdamos pavasario nuotaiką.

       

       Kovo 7 d. žalia diena. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Biržų skyriuje prasidėjo pavasaris. Visi linksmi ir žali skubėjome į pamokas.

       

       Kovo 8 d. nušvito raudonai. Raudoni mokiniai, raudonos ir švytinčios mokytojos. Taip pažymėjome ketvirtąją šventinės savaitės dieną.

       

       Kovo 9 d. baigėsi šventinė savaitė skirta paminėti Kovo 11 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Biržų skyriaus mokiniai su mokytojais per pirmą pamoką sugužėjo į mokyklos aktų salę. Visi ryškiaspalviai, pasipuošę geltonai, žaliai ir raudonai. Sugiedoję Lietuvos himną mokiniai pristatė savo kūrybines užduotis. Sujungė į viena visas Lietuvos dalis. Trispalviškiausia Kovo 11 d. šventinės savaitės grupe po ilgų mokytojų ir mokinių diskusijų buvo išrinkta 129 gr. Kūrybiškiausia Kovo 11 d. šventinės savaitės grupe vienbalsiais mokytojai ir mokiniai išrinko 1 gr. Ačiū mokiniams, mokytojams, personalui, kad jie neliko abejingai spalvoms ir taip visi kartu paminėjo Kovo 11 d.

       

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt