Mokėmės bendrauti be streso, valdyti stresą ....

Mokėmės bendrauti be streso, valdyti stresą ....

 

Streso valdymas      Stresas yra neišvengiamas gyvenimo reiškinys, galintis skatinti veiklumą, padedantis žmogui tobulėti, tačiau jei jis stiprus, dažnai besikartojantis ar ilgai užsitęsęs, gali sukelti ligas.

      Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Violeta Valiukienė bendradarbiavo organizuojant Biržų technologijų ir verslo mokymo centre seminarą‚ „Stresas žmogaus gyvenime“, kurį vedė psichologas Evaldas Karmaza.

      Seminaras buvo sudarytas iš dviejų dalių. Pirmiausia lektorius susitiko su mokiniais. Įdomus psichologo prisistatymas ir susipažinimas nuteikė mokinius įdomiam bendravimui. Mokiniai buvo mokomi, kaip valdyti stresą. Lektoriaus kalba buvo nuolat iliustruojama vaizdine medžiaga, pateikiami įdomūs gyvenimiški pavyzdžiai.

      Po pietų pertraukos psichologas susitiko su Centro mokytojais ir kitais darbuotojais. Mokytojai dėl savo darbo specifikos nuolat patiria psichinį, fizinį, emocinį stresą. Psichologas mokytojams pateikė keletą streso įveikimo metodų ir pavyzdžių, kaip pertraukų metu jais galima pasinaudoti. Seminaro laikas pralėkė nepastebimai.

      Po seminaro neskubėjome namo, diskutavome apie tai, ką naujo sužinojome šiandienai aktualia tema. Džiaugėmės, kad praktiškus psichologo patarimus galėsime pritaikyti kasdieniame gyvenime.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt