Tarptautinė tolerancjios diena

Tarptautinė tolerancjios diena

 

Tolerancijos diena      Lapkričio 16-tą dieną mokinių plakatais, piešiniais ir nuotraukų stendais papuoštoje bibliotekoje vyko Tarptautinei Tolerancijos dienai skirtas renginys. Istorijos mokytoja Giedrė Jankūnienė priminė mokiniams skaudžius istorijos momentus, susijusius su netolerancija, skaitė ištrauką iš liudininkų atsiminimų.

      Socialinė pedagogė Laimutė Šlekienė demonstravo skaidres apie tolerancijos žodžio suvokimą, svarbą žmogaus gyvenime. Pabrėžė, kad tolerancija nėra savaime atsirandantis visuomenės gėris, kad tolerancijos reikia mokytis, reikia kalbėti (diskutuoti) apie ją, ugdyti ją savyje. Socialinė pedagogė pristatė atlikto tyrimo „Ar mes esame tolerantiški?“ rezultatus.

      Kadangi šių metų pilietinės iniciatyvos simbolis yra apyrankė, mokiniai ir mokytojai pasipuošė mokinių pagamintomis apyrankėmis. Renginys baigėsi įdomiu akcentu – dauguma pilietinės iniciatyvos dalyvių simboliškai užsidėjo didelę mokinių sukurtą ir pagamintą „Tolerancijos apyrankę“, tai parodydami savo vieningą požiūrį į toleranciją ir palaikydami bendrą šios neeilinės dienos idėją.

II kurso apdailininko specialybės mokiniai Kazimieras Pipiras ir Andrius Baltušis

      Renginio akimirkos:

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt