Kuriu! Gaminu! Vaišinu!

,,Kuriu! Gaminu! Vaišinu!“

 

Kuriu gaminu vaišinu      Kovo 24 d. Kupiškio technologijų ir verslo mokykloje vyko tarpmokyklinis profesinio meistriškumo konkursas ,,Kuriu! Gaminu! Vaišinu!“.

 

 

      Jame dalyvavo II kurso mokiniai, besimokantys pagal Virėjo mokymo programą. Kiekvienai profesinio mokymo įstaigai atstovavo du mokiniai. Konkurso dalyviai per dvi valandas turėjo sukurti salotas iš pateiktų produktų, taip pat sprendė teorijos žinių patikrinimo testą. Komisija, vertindama dalyvių darbą, atsižvelgė į darbo vietos paruošimą, patiekalo ruošimo profesionalumą, jo apipavidalinimą ir skonį.

      Biržų politechnikos mokyklos komandai atstovavo Žygimantas Šernas ir Žydrūnas Babrauskas, mokinius parengė vyresnioji profesijos mokytoja Laimutė Pilkauskienė, profesijos mokytoja Audronė Čiapienė.. Prizines vietas laimėjo Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos mokinės ir Biržų politechnikos mokyklos mokinys Žygimantas Šernas, pagaminęs patiekalą „Gaivios salotos“. Geriausiems buvo įteikti diplomai, kitiems dalyviams -padėkos ir prisiminimo dovanos.

      Akimirkos:

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt