Linkime sėkmės!
 DSC 0306a

      Suaugusiųjų tęstinio profesinio mokymo programos ,,Gėlių komponuotojas‘‘ mokinės rugsėjo 5 dieną laikė kompetencijų vertinimo egzaminą.

Skaityti toliau

Pasirašyta pirmoji kompetencijų pripažinimo sutartis
 pasirasytasutartis(13)a

      Spalio 10 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro profesinio mokymo specialistų grupė lankėsi Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Vizito metu aptarė ir suderino Centro profesinių mokymo ir Šiaulių valstybinės kolegijos studijų programų atitiktį.

Skaityti toliau

Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena
 DSC 0211a

      Tai linksma šventė ir susikaupimo akimirka prieš didelį darbą. Ji suburia mus visus bendram tikslui, atveria tobulėjimo erdves, vedančias į pažinimą. Pirmakursiams - tai susipažinimas su grupės auklėtojais, naujais draugais, vyresniesiems-smagus susitikimas po vasaros atostogų.

Skaityti toliau

80 grupės edukacinė išvyka į Sodeliškių dvaro sodybą
 22662808 1477102265659728 1086145722 oa

      2017.10.19 dieną vykome į edukacinę ekskursiją „Grūdo kelias“ Sodeliškių dvaro sodyboje. Susipažinome su senovine sodyba, kur dvaro šeimininkė aprodė daugelį įdomių čia esančių objektų. Teko apsilankyti vieninteliame Lietuvoje veikiančiame malūne kuriame stebėjome kaip malami miltai. Taip pat pamatėme senovinę techniką: dviračius, motociklus, mašinas, traktorius. Turėjome galimybę savo rankomis formuoti duonos kepaliukus ir juos iškepti. Dvaro šeimininkė aprodė sodyboje esančius gyvūnus: elnyną (kuriame yra 247 elniai), dvi alpakos, danieliai, asiliukas.

Skaityti toliau

(Ne) tradicinė Mokytojo diena „Sveikam kūne – sveika siela“
DSC 0665a

       Šiais mokslo metais Biržų technologijų ir verslo mokymo centre vyko netradicinė Mokytojo diena. Nors ir kaip kasmet mokiniai „pakeitė“ mokytojus per pamokas, tačiau tikrieji mokytojai šiemet ne tyliai stebėjo, kas vyksta mokykloje, taip pat buvo aktyvūs renginio dalyviai. Mokytojai buvo įpareigoti į mokykla ateiti apsirengę sportine apranga. Pamoka prasidėjo sporto salėje rytine mankšta. Paskui tariamas kūno kultūros mokytojas ragino dalyvauti įvairiose sporto ir kitokiose rungtyse, kurios lavino ne tik kūną, bet ir ugdė kūrybiškumą. Po aktyvios veiklos sporto salėje visų laukė paruoštas vaišių stalas, prie kurio tikrieji ir laikinieji mokytojai pasidalino šios dienos įspūdžiais.

Skaityti toliau

Netradicinė etikos pamoka devintokams
 DSC 0953a

      Spalio 20 d. devintokams vyko netradicinė dorinio ugdymo pamoka „Gamta – gyvenimo mokytoja“. Vaikščiojome po Biržų pilies teritoriją, Širvėnos ežero pakrante. Mokėmės pastebėti ir pasidžiaugti spalvingo rudens grožiu. Stebėdami gulbių porelę matėme, kaip paukščiai vienas kitą globoja, mokėmės darnos, gebėjimo suprasti vieni kitus.

Skaityti toliau