Pasitinkant naujus mokslo metus

 

Rugsėjo 1d.      Biržų technologijų ir verslo mokymo centre 2014-2015 mokslo metus pradėjo 391 mokiniai, 187 iš jų pirmakursiai. Suformuotos 6 pirmakursių grupės: 3 grupės mokinių, turinčių pagrindinį išsilavinimą ir siekiančių įgyti vidurinį išsilavinimą bei specialybę, taip pat 3 grupės mokinių, turinčių vidurinį išsilavinimą ir siekiančių įgyti tik specialybę. Jie mokysis apdailininko (statybininko), automobilių mechaniko, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, virėjo, floristo specialybių.

Skaityti toliau

„EXPO Aukštaitija 2014“

 

EXPO Aukštaitija      Paskutinį rugsėjo savaitgalį Panevėžio Cido arenoje vykusio XIX-oji tradicinė tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „EXPO Aukštaitija 2014“. Lankytojus pasitiko galybė įvairiausių organizacijų: nuo verslo įmonės, amatininkai, švietimo bei kultūros įstaigos.

Skaityti toliau

Pedagogų stažuotė Suomijoje

 

EU LOGOTIPAS      2014 m. rugsėjo 14-20 d. Suomijoje SATAEDU Satakunta Vocational Institute pagal VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centro organizuotą Leonardo da Vinci projektą Nr. LLP-LdV-VETPRO-2013-LT-0924 „Inovatyvūs sprendimai reintegruojant mokinius į profesinio rengimo sistemą“ stažavosi Biržų TVMC pedagogai direktoriaus pavaduotojas ugdymui Dainius Žukauskas, matematikos mokytojas Donatas Makrickas ir anglų kalbos mokytoja Ramunė Ašakienė.

Skaityti toliau

Zombiai atrieda atidunda

 

Zombiai      Spalio 22d. 18 val. į tradiciniu jau tapusį Helovyną - bendrabučio naujokų „krikštynas“, šįkart rinkosi zombiai.

Skaityti toliau

Tarptautinė šiaurės Lietuvos paroda-mugė ,,AgroJoniškis 2014‘‘

 

Paroda      Saulėtą, nors kiek ir vėjuotą paskutinį rugsėjo šeštadienį, mūsų mokyklos baltas autobusiukas su 27 grupės antrakursėmis Agne Drevinskaite, Erika Juozaityte, Dalia Puchinaite, profesijos mokytojomis Ingrida Pranauskaite, Audrone Čiapiene pasuko Joniškio link. Tą dieną vingiuotas kelias vedė į žemės ūkio mokyklą, į parodą-mugę ,,AgroJoniškis 2014‘‘.

Skaityti toliau

„Balta diena“

 

Balta diena      Lapkričio 12 d. Mokinių taryba ir „Mokinių savivaldos būrelis“, pakvietė mokyklos bendruomenę pasipuošti baltai. „Baltos dienos“ aktyviausia grupe buvo išrinkta 41 gr. Labai smagu, kad ir mokytojai aktyviai prisijungė.

Mokinių taryba.

Skaityti toliau