Pasitinkant naujus mokslo metus

 

DSC 0001a      Biržų technologijų ir verslo mokymo centre 2013-2014 mokslo metus pradėjo 428 mokiniai, iš jų 188 pirmakursiai. Suformuotos 6 pirmakursių grupės: 3 grupės mokinių, turinčių pagrindinį išsilavinimą ir siekiančių įgyti vidurinį išsilavinimą bei specialybę, taip pat 3 grupės mokinių, turinčių vidurinį išsilavinimą ir siekiančių įgyti tik specialybę. Jie mokysis apdailininko (statybininko), automobilių mechaniko, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, virėjo, floristo specialybių.

Skaityti toliau

Išvyka į Naisius

 

DSC 0404a      Įgyvendinant „Mokinių socialinės adaptacijos Biržų technologijų ir verslo mokymo centre programą“ rugsėjo 27 dieną buvo organizuota išvyka į Naisių kaimą.

      Nors diena buvo lietinga, oras šaltokas, socialinė pedagogė, I kurso grupės auklėtojai ir mokiniai išvyko į Naisius. Ekskursija prasidėjo nuo susitikimo su gide, kuri supažindino mus su visomis miestelyje esančiomis įspūdingomis skulptūromis, papasakojo jų simboliką. Visiems didelį įspūdį paliko Alkos kalnas, nuo kurio atsiskleidė nuostabus Naisių miestelio kraštovaizdis. Skulptūrų parkas yra papuoštas paukščių inkilais. Tai tarsi inkilų muziejus po atviru dangumi. Stebino miestelio tvarkingumas ir švara.

Skaityti toliau

Laimėta seimo nario Aleksandro Zeltinio vardo taurė!

 

P9080745a      2013 m. rugsėjo 8 d. Kupiškyje vyko šaškių ir šachmatų varžybos, skirtos seimo nario Aleksandro Zeltinio vardo taurei laimėti. Varžybose dalyvavo labai stiprūs sportininkai iš Ukmergės, Radviliškio, Rokiškio, Pakruojo, Zarasų, Panevėžio, Anykščių ir Biržų rajonų. Išviso buvo devyni rungtynių ratai (pagal šveicarišką sistemą). Laiko kontrolė 15 min. partijai.

Skaityti toliau

Aukštaitijos regiono žemės ūkio parodoje – mugėje ,,Derlius - 2013‘‘

 

GEDC2258a      Biržų technologijų ir verslo mokymo centro floristų, virėjų mokymo programų, neformaliojo ugdymo ,,Menų studijos‘‘ mokiniai su profesijos mokytojomis rugsėjo 28 dieną dalyvavo tradicinėje Kupiškio technologijų ir verslo mokykloje, kurioje vyko Aukštaitijos regiono žemės ūkio paroda – mugė ,,Derlius - 2013‘‘.

Skaityti toliau

Lietuvos profesinio mokymo įstaigų sporto žaidynių nugalėtojai ir prizininkai

 

DSC 0008ab      Rugsėjo 25 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro rūmuose vyko 2012 – 2013 mokslo metų Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimai.

      Renginyje dalyvavo geriausiai žaidynėse pasirodžiusių profesinio mokymo įstaigų vadovai ir kūno kultūros mokytojai, už kūno kultūrą profesinio mokymo įstaigose atsakingi metodininkai.

Skaityti toliau

Su švente, mokytojau!!!

 

Mokytojo diena      Spalio 3 – 4 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centre minėjome Tarptautinę mokytojo dieną.

      Spalio 3 – ią mokytojų laukė mokinių paruošti siurprizai – sveikinimai, nuotaikingai mokinių vedamos pamokos, vaišių stalas, fotografijų apie mokytojų kasdienybę paroda.

Skaityti toliau