Mokslo ir žinių šventė Technologijų skyriuje

 

      Rugsejo 1 d.Mokslo metų pradžią Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Technologijų skyriuje mokiniai paskelbė teatralizuotu pasirodymu. Sveikinimo žodį tarė ir sėkmingų mokslo metų palinkėjo centro direktorius Albertas Araminas. Šventės proga sulaukėme svečių – Biržų rajono savivaldybės garbės piliečio Aleksandro Zeltinio ir centro socialinio partnerio Biržų kredito unijos administratorės Otilijos Stirkienės. Tradiciškai pirmasis prašymą mokytis pateikęs pirmakursis 17 gr. mokinys Laurynas Griciūnas iškėlė Lietuvos Respublikos vėliavą, simbolizuojančią mokslo metų pradžią.

Skaityti toliau

Mokytojų diena

 

Mokytojų diena      Spalio 5-osios rytas Biržų skyriuje šiek tiek neįprastas. Mokyklos direktorius ir budintis mokytojas, atjaunėję bent 20-čia metų, visus mokinius maloniai kvietė į aktų salę, o mokytojus lydėjo į mokytojų kambarį, kur jų laukė pirmoji staigmena – draugiški šaržai, kuriuos mokytojams dovanojo dailininkas Vytautas Jackevičius.

Skaityti toliau

Europos kalbų diena

 

Europos kalbų diena      Rugsėjo 26-ji – Europos kalbų diena, kurią švenčia visa Europa. Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai Kalbų dienai paminėti.

      Ši diena buvo paminėta ir Biržų technologijų ir verslo mokymo centre. Renginyje dalyvavo I – II kursų mokiniai. Anglų kalbos mokytoja R. Mikalauskaitė-Ašakienė supažindino su šios dienos atsiradimo istorija.

Skaityti toliau

Į mugę

 

Mugė Kupiškyje      Spalio 6 dieną buvome pakviesti į Kupiškio technologijų ir verslo mokyklą dalyvauti tradicinėje ,,Rudens gėrybių‘‘ parodoje – mugėje.

      Į mokyklą, stadioną, sporto salę rinkosi mugės dalyviai ir svečiai bei smalsuoliai. Į jų būrį įsiliejome ir mes. Mokyklos fojė sukūrėme savo mokyklos ekspoziciją.

Skaityti toliau

Angelų sargų diena

 

Angelų sargų diena      Spalio 2 d. meninės raiškos būrelio šokėjai sveikinimo žodžius ir savo šokius dovanojo Biržų policijos komisariato darbuotojams, linkėdami Jiems ramios ir saugios tarnybos.

Skaityti toliau

„Sveikos gyvensenos savaitė“

 

Apdovanojimai      Siekiant įgyvendinti sveiko gyvenimo būdą mokykloje ir realizuoti Visuomenės sveikatos programų projektą „Galvojant apie ateitį“, spalio 15-19 dienomis mokykloje buvo organizuota „Sveikos gyvensenos savaitė“. Šiai savaitei visi ruošėmės iš anksto - norėjome smagia forma parodyti sveikos mitybos, fizinio aktyvumo derinimo galimybes.

Skaityti toliau