Rugsėjo 1-oji Biržų technologijų ir verslo mokymo centre

 

    Rugsėjis dovanoja gražiausią ir prasmingiausią Mokslo ir žinių šventę – Rugsėjo 1-ąją. Šiuos mokslo metus pasitikome atnaujintoje mokykloje, kuri dabar jau vadinama Biržų technologijų ir verslo mokymo centru.

    Šventė prasidėjo tradiciniu vėliavos pakėlimu. Visiems susirinkusiems šventės organizatoriai linkėjo kuo daugiau prasmingų ir laimingų akimirkų, stiprybės, kantrybės, meilės ir geros nuotaikos. Direktorius A. Araminas sveikino mokytojus, mokinius, bendruomenę bei svečius su Rugsėjo 1-ają ir pasidžiaugė, kad mokiniai mokysis šiltesniuose juokesniuose kabinetuose.

Skaityti toliau

Netradicinė pamoka

 

    Rugsėjo 21 d. Biržų skyriuje buvo organizuota netradicinė etikos pamoka, kurios metu Panevėžio kino centro ,,Garsas“ edukologė pristatė projektą ,,Atrask savo kiną“. Mokiniams buvo demonstruojamas kino filmas ,,Akvariumas“, pelnęs 18 apdovanojimų ir 15 nominacijų.

Skaityti toliau

Mokinių tarybos rinkimai

 

P9150031b    2011 m. rugsėjo 15 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centre įvyko centro mokinių tarybos rinkimai.

    Į mokinių tarybą išrinkta penkiolika mokinių: aštuoni iš Biržų skyriaus ir septyni iš Vabalninko skyriaus:

Skaityti toliau

Konstitucijos dienos paminėjimas

 

      Spalio 25 d. tradiciškai minėjome Konstitucijos dieną. Mokiniai tikrino savo žinias laikydami Konstitucijos egzaminą. Šiais metais dalyvavo 26 I – III kurso mokiniai. Prizinių vietų laimėtojų laukia piniginiai paskatinimai. Ačiū visiems dalyviams.

Skaityti toliau

„Broliai partizanų apygardose“

 

P9161290a      Rugsėjo 16 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro 129 gr. mokinės dalyvavo projekte „Broliai partizanų apygardose“.

Skaityti toliau

Helovynas

 

Helovynas      Jau treti metai, kai pirmakursių krikštynos bendrabutyje sutampa su Helovyno karnavalu.

      Tamsus spalio 26 d. vakaras. Bendrabutyje nejaukiai tylu. Koridoriaus gale sušmėžavo tamsus siluetas, pasigirdo siaubingas klyksmas, pro bendrabučio budėtoją pralėkė dailiai apsirengęs vampyras.

Skaityti toliau