Biržų technologijų ir verslo mokymo centras    Tel.: +370 668 76068,    El. p.: info@btvmc.lt       ena      lta       Profesinių mokyklų informacinė sistema facebooka youtubea

Rugsėjo 1-oji Biržų technologijų ir verslo mokymo centre

    Rugsėjo 1-oji Biržų technologijų ir verslo mokymo centre

 

    Rugsėjis dovanoja gražiausią ir prasmingiausią Mokslo ir žinių šventę – Rugsėjo 1-ąją. Šiuos mokslo metus pasitikome atnaujintoje mokykloje, kuri dabar jau vadinama Biržų technologijų ir verslo mokymo centru.

    Šventė prasidėjo tradiciniu vėliavos pakėlimu. Visiems susirinkusiems šventės organizatoriai linkėjo kuo daugiau prasmingų ir laimingų akimirkų, stiprybės, kantrybės, meilės ir geros nuotaikos. Direktorius A. Araminas sveikino mokytojus, mokinius, bendruomenę bei svečius su Rugsėjo 1-ają ir pasidžiaugė, kad mokiniai mokysis šiltesniuose juokesniuose kabinetuose.

    Į šventę atvyko ir garbinga viešnia – Biržų rajono merė I. Varzienė. Ji džiaugėsi direktoriaus kvietimu bei bendradarbiavimo pradžia, linkėjo visiems ne tik mokytis, bet ir atrasti tikrų draugų.

    Šventinis renginys tęsėsi mokyklos aktų salėje, kur III kurso mokiniams buvo įteikti brandos atestatai, o pirmo kurso mokiniai supažindinti su grupių auklėtojais, mokyklos tvarka, mokinių elgesio taisyklėmis.

    Reikia paminėti, kad sulaukėme gausaus būrio I kurso mokinių. Vyresniųjų kursų mokiniai susitiko su grupės auklėtojais, draugais, pasidalino vasaros atostogų įspūdžiais.

    Rugsėjo 1-oji pedagogams, mokiniams – neeilinė diena. Tai naujų darbų, rūpesčių, o kartu ir džiaugsmo pradžia.

    

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt