Biržų technologijų ir verslo mokymo centras    Tel.: +370 668 76068,    El. p.: info@btvmc.lt       ena      lta       Profesinių mokyklų informacinė sistema facebooka youtubea

Rugsėjo 1-osios šventė

      Kiekvienais metais ateidamas ruduo atsineša Rugsėjo 1-ąją  - Mokslo ir žinių dieną. Šią dieną įprastai mokiniams ir studentams prasideda nauji mokslo metai, t. y. nauji darbai, tikslai ir iššūkiai. Šiemet Rugsėjo 1-oji šiek tiek kitokia ne tik visose Lietuvos mokyklose, bet ir Biržų technologijų ir verslo mokymo centre. Mokslo metų pradžią pakoregavo ypatinga epidemiologinė situacija.

      Pirmoji tradicinė šventinė pamoka vyko mokyklos kieme. Ji prasidėjo 9.00 val. vėliavos pakėlimu ir Tautiška giesme. Renginį vedė Mokinių tarybos narės Eleni ir Gita. Merginos susirinkusiesiems priminė, kad visais laikais žmoniją kankino nenumaldomas noras pažinti, atrasti. Mokykla  - prasmingų stebuklų ir atradimų šaltinis, kurio darną užtikrina įgudęs vadovas. Jos pakvietė naujai išrinktą Centro direktorių Dainių Korsaką pasveikinti visus susirinkusiuosius. Vadovo prasmingus ir gražius palinkėjimus mokiniams, mokytojams ir visai mokyklos bendruomenei palydėjo akordeonininkų ansamblio, vadovaujamo Redos Grinkienės, smagi muzika.

      Renginyje dalyvavo ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir svečiai -  Lietuvos Respublikos Seimo narys Valdemaras Valkiūnas, Biržų rajono meras Vytas Jareckas, UAB ,,Biržų duona“ personalo vadovė Giedrė Vaičytė ir UAB ,,Bikuvos prekyba“ padalinio vadovas Alvydas Ranonis. Kiekvienas linkėjo kuo geresnių naujų mokslo metų, visose pamokose kuo daugiau atrasti ir patirti įvairių pažinimo stebuklų, niekada neprarasti tikėjimo, siekti savo svajonių ir įgyvendinti visus išsikeltus tikslus.

      

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt