Naujienos

     skelbimasa Socialinio darbuotojo padėjėjasVaizdo įrašo miniatiūra: „Socialinio darbuotojo padėjėjas“

 Technikos priežiūros verslo darbuotojas

Vaizdo įrašo miniatiūra: „Technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybė“

 Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojasVaizdo įrašo miniatiūra: „Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo specialybė“
Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojasVaizdo įrašo miniatiūra: „Ekspeditoriaus profesija“
 Ekspeditoriaus profesijaVaizdo įrašo miniatiūra: „Ekspeditoriaus profesija“

 

IMG 20210702 115414 

Absolventų išleistuvės

     2021 m. birželio 29 d. Vabalninko skyriuje buvo įteikti profesinio mokymo diplomai 87 absolventams.

     Ši absolventų laida – ypatinga, nes mokymasis pandemijos sukaustytame pasaulyje tapo panašus į gyvenimą povandeniniame laive: draugai - tarsi ir tame pačiame laive, bet po devyniais užraktais užrakinti savo kajutėse, pasaulio - tik tiek, kiek matosi pro iliuminatoriaus langą, o visa laivo įgula, kuri moka ir žino kaip jį valdyti – liko toli krante...

     Teko išmokti labai daug... Ir ne vien tai, kas parašyta vadovėliuose...

     Bet džiugiausia, kad šios ypatingos laidos abiturientų laivas ypatingomis sąlygomis sėkmingai pasiekė tikslą: įgyta ne tik profesija, išmoktos naujų technologijų įvaldymo pamokos, o svarbiausia, kaip niekad stipriai pajausta žmogiško bendravimo vertė...

     Tad, mieli absolventai, išlydėdami Jus nuoširdžiai linkime visada prisiminti šią išmoktą pamoką: ten kur esate, su tuo, ką turite, darykite viską, kas įmanoma geriausio. Ir visada matykite žmogų žmoguje! Sėkmės!

Grupių vadovų vardu

111 gr. vadovė Dalia Liaukevičienė

 DSC 1795

 

 20210610 1012252016

Netradicinė pamoka „Skaičiuoju ir parduodu“

     Š. m. birželio 10 d. Vabalninko B. Sruogos gimnazijos antrokai kartu su mokytoja Jurgita Umbriene dalyvavo BTVMC Vabalninko skyriaus  vyr. profesijos mokytojos Danguolės Repečkienės vedamoje  netradicinėje pamokoje „Skaičiuoju ir parduodu“, kurioje mokiniai, atsižvelgiant į jų amžių, buvo supažindinti su prekybininko profesija. Pamokėlėje  buvo tobulinami matematikos bei loginio mąstymo įgūdžiai, mokant rasti ryšį tarp mokiniams jau žinomų,  naujų matematikos, ekonomikos ir kitų dalykų, sąvokų.

     Pamokos dalyviai ir mokytojos džiaugėsi BTVMC Vabalninko skyriaus ir Vabalninko B. Sruogos gimnazijos bendradarbiavimu, galimybe mokyti(s) netradicinėje aplinkoje.

Read more ...

 

 DSC 1561

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Vasaros pradžią BTVMC Vabalninko skyrius pasitiko linksmai ir žaismingai. Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga čia  lankėsi Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos pradinių klasių mokiniai. Išradinga ir linksma šventės programa įtraukė mokinius į aktyvias veiklas: jiems teko pabūti ir pardavėjais, ir slaugytojais, ir sportininkais, ir dailininkais ir netgi apsilankyti grožio salone.  Atlikę visas užduotis mokiniai buvo apdovanoti vardiniais knygų skirtukais, balionais. Vaišinosi kibinais, magiškais blynais ir cukraus vata. Vaikystė – pats gražiausias ir nerūpestingiausias gyvenimo etapas, teikiantis daug vilčių ir galimybių. Linksmi, laimingi ir pilni įspūdžių, mojuodami baltais balionais mokiniai grįžo į gimnazijos klases,  pakeliui dalindami šypsenas, geras emocijas ir skleisdami žinią, kad jie – Lietuvos ateitis.

Read more ...

 

 received 154768586613229

Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena

 

     Gegužės mėnuo įspūdingas ne tik kasdien išsiskleidžiančiais žiedais, bet ir daugybe švenčių bei įsimintinų datų. Gegužės 21 diena BTVMC Vabalninko skyriuje  minėjome Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną.

       Dar tarpukariu ši diena minėta trečiąjį gegužės sekmadienį. Būtent šią dieną pagerbiami Lietuvos partizanai.

      Lietuvos partizanai, tai – žmonės, daugiausiai civiliai, kurie po Antrojo pasaulinio karo savanoriškai pasitraukė į pogrindinį ir kovojo su sovietiniais okupantais, dauguma partizanų telkėsi Lietuvos miškuose, todėl kartais jie yra vadinami „Miško broliais“. Daugelis jų žuvo, buvo suimti, kankinami, įkalinti arba ištremti. Apie partizaninį judėjimą papasakojo vyresnioji istorijos mokytoja  Nijolė Morkvėnienė ir  Biržų krašto muziejaus „Sėla „ Vabalninko skyriaus vedėja Vida Skujienė.

     Mokyklos bibliotekoje veikia paroda.

    Gyvybės paaukotos ne veltui. Mes turime tai dėl ko kovojo partizanai. Turime vytį, trispalvę, laisvę ir taiką. Ir tik mes patys esame atsakingi už Lietuvos ateitį. Branginkime ir saugokime ją.    

  Neformaliojo ugdymo organizatorė  Valentina Jarutienė

 

 20210518 112431

Gegužės 18- Tarptautinė muziejaus diena

     BTVMC Vabalninko skyriaus bendruomenės atstovai gegužės 18 d. lankėsi Biržų krašto muziejaus „Sėla“ Vabalninko skyriuje. Šiam  muziejui  pradžią davė  tuometinės Vabalninko žemės  ūkio mokyklos mokytojų iniciatyva  visuomeniniais pagrindais įkurtas muziejus.

     Išklausę nepaprastai įdomaus  skyriaus vedėjos Vidos Skujienės pasakojimo apie naują ekspoziciją „Vieno namo pasakojime – XX a. Lietuvos istorijos lūžiai“ , pasveikinome Tarptautine muziejaus dienos proga  linkėdami dar daugybę metų dirbti, puoselėti ir skleisti Vabalninko krašto istoriją ateinančioms kartoms.

     Kai tu skaitai kažką apie istoriją: ar tai būtų memuarai, vadovėliai, straipsniai, tu susikuri savo vaizdą galvoje, kaip viskas galėjo būti. Laimei fotografijos atsirado jau pakankamai seniai ir mes galime pamatyti, kaip viskas buvo iš tikrųjų.

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

S. Nėries g. 8, Vabalninko m., Vabalninko sen., Biržų r. sav., LT-41318 (8 450) 54332 +370 668 76060 vabalninkoskyrius@btvmc.lt