Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai (8 450) 32 134 info@btvmc.lt

Renginys „Kalba – dvasios namai“, skirtas paminėti Europos kalbų dieną

Rugsėjo 26-ąją Biržų technologijų ir verslo mokymo centro aktų salėje vyko renginys „Kalba – dvasios namai“,  skirtas paminėti Europos kalbų dieną ir Erasmus+ 35-ių metų jubiliejų.

Renginio vedėjas Deivydas pakvietė direktorių Dainių Korsaką tarti žodį ir pradėti Europos kalbų dienos renginį. Po mokinių literatūrinės kompozicijos vedėja Gita ir neformalaus švietimo ugdymo organizatorius Irmantas pristatė viktorinos taisykles. Trijų dalių viktorina įtraukė visas keturias komandas (Ig, IIg, IIIg, IVg) į smagų žaidimą, pasitikrinant turimas žinias apie kalbas ir Erasmus+ projektą.

Pertraukų metu žiūrovus savo dainomis linksmino II gimnazijos klasės mokinė Judita, o  žiūrovai turėjo galimybę išbandyti save muzikiniame iššūkyje, kuriame reikėjo atspėti, kokia kalba atliekama daina. Projektų koordinatorius Kęstutis pristatė Erasmus+ programą ir filmuką iš Ispanijos, kur Biržų technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai buvo išvykę pagal mainų programą.

Po intensyvaus komandinio žaidimo pirmąją vietą laimėjo Ig grupės komanda „Devintokai“, antri liko IIg komanda „Kalbų žinovai“, treti - IIIg komanda „Dinozaurai“ ir ketvirti - IVg  komanda „Finlandija“. Vertingus prizus įteikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Marytė Bistrickienė.

Dėkojame mokymo centro floristams už gražias dekoracijas, konditeriams už skanius, specialiai šiai progai pagamintus keksiukus bei garsistams už pagalbą įgarsinant renginį.

Tikimės išlaikyti šią tradiciją - kasmet rugsėjo 26 minėti Europos kalbų dieną.

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

  • Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai

  • Telefonas: (8 450) 32 134

  • Mobilusis: +370 668 76068

  • El. paštas: info@btvmc.lt

  • Kodas: 302643724

  • PVM kodas: LT100012838915