Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai (8 450) 32 134 info@btvmc.lt

Rugsėjo 1-osios šventė Biržų technologijų ir verslo mokymo centre

Palengva, nejučia

Su rudens spalva ir rudenio vėjais,

Žolynų gyvybę vėsa palytėjęs,

Su astrų kvapu ir gervių klyksmu

Prie kiekvieno iš mūsų sustoja

Rugsėjis.

Rugsėjo 1-oji, Mokslo ir žinių diena, sukvietė visus į Biržų technologijų ir verslo mokymo centrą. Šventės dalyvius pasitiko saksofono muzika. Vedėjai Deivydas ir Gita sveikino visus sugrįžusius iš vasaros, pajūrio vėjų, gėlėtų pievų ir ošiančių pušynų, sugrįžusius ir vėl sustojusius prie mokslo ir žinių šalies slenksčio.

Direktorius Dainius Korsakas palinkėjo mokiniams mokytis ir dirbti taip, kad taptų geriausiais savo profesijos atstovais: Biržuose visada būtų kepama skaniausia duona, kuriamos gražiausios floristinės kompozicijos, statomi dailiausi statiniai, vairuojami tvarkingiausi automobiliai.

Biržų rajono meras Vytas Jareckas palinkėjo visiems drąsos, veržlumo, užsispyrimo ir sėkmės įgyvendinant užsibrėžtus tikslus. Buvęs Biržų technologijų ir verslo mokymo centro mokinys, dabar verslininkas Šarūnas Drevinskas sveikino visus renginio dalyvius su naujų mokslo metų pradžia.

Renginio metu žiūrovus džiugino būsimos apskaitininkų pirmakursės Evelinos ir Centro vedėjos Ritos Ivanauskienės atliekamos dainos. Pirmakursius ir jų auklėtojus į naujus mokslo metus palydėjo saksofonistų - 12-toko Nojaus ir naujo bendruomenės nario Irmanto - atliekama melodija.

Kiekviena rugsėjo 1-oji – tai nauja knyga, kurią rašysime visi kartu.

Į naujus mokslo metus žengsime kupini ryžto ir pasitikėjimo savo jėgomis, įveikdami visus iššūkius smalsumu, žinių troškimu, jaunatviška energija.

  

 

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

  • Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai

  • Telefonas: (8 450) 32 134

  • Mobilusis: +370 668 76068

  • El. paštas: info@btvmc.lt

  • Kodas: 302643724

  • PVM kodas: LT100012838915