Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai (8 450) 32 134 info@btvmc.lt
Spalio 12 d. mūsų mokyklos mokinės Rasa Pančkauskaitė, Rugilė Skaringaitė, Irmantė Krisikėnaitė, Eleni Aimilia Kotsolakou ir Akvilė Januškevičiūtė dalyvavo rajono dailės renginyje „Kūrybinės patirtys”. Merginos klausėsi paskaitos apie spalvas, atliko kūrybinį darbą „Koliažas”. Buvo įdomu sužinoti spalvų reikšmes, jų teikiamas emocijas.

Baltas baltas, kaip vyšnios viršūnė,

žydro veido, kaip žydras dangus,

kaip vėlė, kaip vėlė nemarūnė

per pasaulį keliauja žmogus.

  (B. Brazdžionis)

     Tęsdami jau tradicija tapusį bendravimą,  II gimnazijos klasės mokiniai, lydimi socialinės pedagogės Laimutės Šlekienės, muzikos mokytojos Redos Grinkienės ir II A gimnazijos klasės auklėtojos Kristinos Zonienės, nuvyko pasveikinti VšĮ Biržų miesto Savarankiško gyvenimo namų gyventojų su švente. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai pasveikino senolius deklamuodami B. Brazdžionio eiles ir atlikdami muzikos pamokų metu išmoktas dainas. Kad sveikinimai būtų saldesni, gimnazistai įteikė senjorams 148 grupės konditerių, vadovaujamų profesijos mokytojos Vigitos Žukienės, iškeptą didžiulį tortą ir 128 grupės floristų, vadovaujamų profesijos mokytojos Ingridos Pranauskaitės, sukomponuotą rudeninę puokštę.

     Belieka pasidžiaugti prasmingai praleistomis akimirkomis ir nuoširdžia jaunosios ir vyresniosios kartų bendryste.

     Socialinė pedagogė Laimutė Šlekienė

Rugsėjo 22 d., mūsų mokyklos mokinės Rasa Pančkauskaitė, Rugilė Skaringaitė, Kamilė Pačešiūnaitė, Eleni Aimilia Kotsolakou ir Raminta Naktinytė dalyvavo rajoniniame dailės plenere „Rudens magija“. 

2022 m. rugsėjo 10-11 d., minint „Erasmus+“ 35 metų jubiliejų, Vilniuje vyko šventiniai renginiai. Šiais metais programos organizatoriai ir dalyviai orientavosi į tai, kaip svarbu yra išlaikyti vienybę, puoselėti draugiškus bendradarbiavimo ryšius ir pasijausti vienos didelės „Erasmus+“ šeimos dalimi. Renginiuose dalyvavo švietimo, verslo, nevyriausybinių organizacijų atstovai, studentai, mokytojai, mokiniai, jaunimo projektų dalyviai. Prie jų džiugiai prisijungė ir Biržų technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenės komanda.

Biržų technologijų ir verslo mokymo centro komanda, minėdama Europos judumo savaitę „JUDĖK LAISVIAU“, dalyvavo Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamoje akcijoje „DVIRAČIAIS APLINK BIRŽUS 2022“.

Palengva, nejučia

Su rudens spalva ir rudenio vėjais,

Žolynų gyvybę vėsa palytėjęs,

Su astrų kvapu ir gervių klyksmu

Prie kiekvieno iš mūsų sustoja

Rugsėjis.

Rugsėjo 1-oji, Mokslo ir žinių diena, sukvietė visus į Biržų technologijų ir verslo mokymo centrą. Šventės dalyvius pasitiko saksofono muzika. Vedėjai Deivydas ir Gita sveikino visus sugrįžusius iš vasaros, pajūrio vėjų, gėlėtų pievų ir ošiančių pušynų, sugrįžusius ir vėl sustojusius prie mokslo ir žinių šalies slenksčio.

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

  • Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai

  • Telefonas: (8 450) 32 134

  • Mobilusis: +370 668 76068

  • El. paštas: info@btvmc.lt

  • Kodas: 302643724

  • PVM kodas: LT100012838915