Aukštaitijos regiono žemės ūkio parodoje – mugėje ,,Derlius - 2013‘‘

Aukštaitijos regiono žemės ūkio parodoje – mugėje ,,Derlius - 2013‘‘

 

GEDC2258a      Biržų technologijų ir verslo mokymo centro floristų, virėjų mokymo programų, neformaliojo ugdymo ,,Menų studijos‘‘ mokiniai su profesijos mokytojomis rugsėjo 28 dieną dalyvavo tradicinėje Kupiškio technologijų ir verslo mokykloje, kurioje vyko Aukštaitijos regiono žemės ūkio paroda – mugė ,,Derlius - 2013‘‘.

      Mokyklos teritorijoje vykusioje spalvingoje gamtos gėrybių šventėje buvo įdomu pasižvalgyti ir paskanauti ar lauktuvėms nusipirkti naminės duonos, prieskonių, pomidorų uogienės, pyragų ir kitų skanėstų, liaudies menininkų dirbinių, dekoratyvinių augalų.

      Mūsų mokyklos vyrėjo specialybei atstovavo mokinės Daiva Merkelytė ir Asta Kepenytė, profesijos mokytoja Renata Kaminskienė. Jos prekiavo gražiai papuoštais, įvairių skonių keksiukais.

      18 grupės floristai, vadovaujami profesijos mokytojos Ingridos Pranauskaitės, sukūrė originalių paveikslų, vainikų, interjero puošimo kompozicijų kolekcijas. Kūriniai nustebino ir sudomino mugės dalyvius, o 14 grupės floristės Ieva Mickevičiūtė, Simona Vaičiulėnaitė, Vaida Vaičekonytė linksmai pristatė ir prekiavo floristiniais paveikslais ir ,,Menų studijos‘‘ mokinių sukurtais atvirukais (vadovė Audronė Čiapienė).

      Tradicinis šventės pabaigos akcentas - didžiulis laužas, įžiebtas ugnies deivės Gabijos garbei.

      Mugės dalyviams šventės organizatoriai įteikė padėkas ir apdovanojimus, kuriuos parsivežėme į Biržus.

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras

viešoji įstaiga, įmonės kodas 302643724, PVM mokėtojo kodas: LT100012838915

Skratiškių g. 6, LT-41156, Biržai (8 450) 32134 +370 668 76068 info@btvmc.lt