Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai +370 668 760 68 info@btvmc.lt

Svetainės medis baltas

1234.png

Kalėdinė „kaštoniečių“ technologijų pamoka BTVMC

     Biržų technologijų ir verslo mokymo centre gruodžio 18 d. vyko netradicinė - šventinė technologijų pamoka Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos 9 klasės mokiniams. Devintokai nuo š.m. rugsėjo 1 dienos mokosi pagal duonos ir pyrago gaminių kepėjo modulinės profesinio mokymo programos „Sausainių gaminimas” bei plytelių klojėjo-tinkuotojo padėjėjo profesinio mokymo programos „Bendrosios veiklos statybos objekte” modulius. Šį kartą į Centrą kartu su mokiniais atvyko jų auklėtoja E. Gintautaitė bei Germaniškio daugiafukcinio centro pavaduotoja ugdymui L. Bėliakienė.

     Bendradarbiaujančių mokyklų bendriuomenių susitikimas įvyko Centro konferencijų salėje prie šventomis Kalėdomis kvepiančio stalo.  Prie svečių prisijungė ir mokyklos administracija bei profesijų mokytojai. Mokyklos direktorius D. Korsakas pasidžiaugė, kad mokiniai išdrįso ateiti į mūsų Centrą ir išbandyti  mokydamiesi profesijos dalykų.  Prie apskrito stalo vyko mokinių diskusija, kurioje paaiškėjo, kad devintokams labai patiko kiekvieną pirmadienį keliauti į BTVMC, todėl ateityje jie norėtų tęsti šias veiklas. Mokiniai ir toliau nekantriai lauks technologijų pamokų, kurių metu juos motyvuos nuostabios mokytojos Vigita ir Edita. Devintokai pamokų metu tikisi ir toliau sužinoti vis naujų dalykų, o įgytas žinias taikyti asmeniniame gyvenime.

     Susitikimo metu visi vaišinosi technologijų mokytojų iškeptu tortu, o „Sausainių gamybos“ modulį lankę ir patirties įgiję mokiniai klasės draugus bei mokytojus  pavaišino savo keptais Kalėdiniais meduoliukais. Turėjome galimybę pasigrožėti „Plytelių klojėjo – tinkuotojo padėjėjo“ modulį lankiusių mokinių sukurtomis meniškomis žvakidėmis. Centro administracija mokiniams padovanojo marškinėlius su BTVMC logotipu.

     Kaštonų pagrindinės mokyklos 9 klasės mokiniai tapo pirmaisiais ambasadoriais savo mokykloje bei rajone, kurie turi galimybę „pasimatuoti“ profesiją Biržų technologijų ir verslo mokymo centre.

MANO DIENYNAS MYGTUKAS

SUSISIEKITE SU MUMIS

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai
Telefonas: (8 450) 32 134
Mobilusis: +370 668 760 68
El. paštas: info@btvmc.lt
Kodas: 302643724

PVM kodas: LT100012838915

VAIZDO KANALAS

Sekite mus 

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Sekite mus